• امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
ذبیح‌اله کاربخش به برادرش «حشمت‌اله» اسیر در فرقه رجوی:

برادر خوبم نگذار بیش از این عمرت را هدر دهند

  • کد خبر : 35186
  • 23 جولای 2022 - 10:43

ذبیح‌اله کاربخش به برادر اسیر خود در فرقه رجوی نامه نوشت.

به گزارش فراق، در نامه برادر چشم انتظار حشمت اله کاربخش از انجمن نجات مرکز خوزستان آمده است:

سلام حشمت جان امیدوارم از هر لحاظ خوب و خرم باشی. هر چند می دانم حال کسی که سال ها در دیار غربت حتی از یک تماس ساده با خانواده خود محروم شده نمی تواند خوب باشد. برادر جان ما طی این سال ها به هر طریق ممکن تلاش کردیم تا با تو دیداری حتی کوتاه داشته باشیم اما متاسفانه رهبران فرقه رجوی که به اصطلاح مدعی تحقق آزادی و دمکراسی برای ایران هستند تا کنون به این خواسته قانونی ما که در هر مناسبات دمکراتیک و حتی غیر دمکراتیک هم مرسوم است پاسخی نداده است.

برادر حشمت الله کاربخش

حشمت جان به عنوان برادری که هنوز تو را دوست دارم و دلسوزت هستم می خواهم با تو صحبتی داشته باشم. ببین برادرم کمی به این موضوع فکر کن الان چند سال می‌گذرد که تو با ما حتی تماس نداشتی. دیدار حضوری که جای خود دارد.  برادر خوبم واقعا نمی دانم چقدر در جریان هستی که من و بقیه اعضای خانواده طی این سال ها سعی کردیم به هر طریق ممکن به تو دسترسی داشته باشیم ولی نتیجه ای نداشت. مادرمان سالها چشم انتظاری کشید، مدام گریه می کرد و هر بار اسم تو را صدا می زد اما در نهایت در حسرت دیدار تو چشم از این جهان فرو بست. الان سالهاست که تو را به کشور آلبانی که می گویند یک کشور مثلا اروپایی و آزاد است بردند که امیدوار بودیم تو آزادتر بتوانی با ما تماس داشته باشی اما متاسفانه باز خبری از تو نشد. طی این مدت به خودم می گفتم یعنی برادرم حشمت یادش رفته که خانواده ای دارد؟ آن حشمتی که آن قدر عاطفی و عاشق خانواده اش بود چه شد و چه اتفاقی برایش افتاده؟ آن حشمتی که مادرش را به اندازه تمام دنیا دوست می داشت چرا یکبار هم در این سالیان حتی تماسی با او نگرفت؟ و انبوهی سئوالات از این قبیل که واقعا نگران بودم که نکند برای حشمت اتفاقی افتاده و گرنه او که بی عاطفه نبود و این مسیله همیشه برایم سئوال بود. در حال حاضر فقط می دانم که تو الان در آلبانی و کمپ مجاهدن خلق هستی و متاسفانه گرفتار شدی .

حال برادرم باورکن اگر رهبران فرقه به شما وعده هایی دادند فقط این را بدان که این ها وعده ها توخالی هستند و تا آنجایی که من متوجه شدم هدف آنها این است که همچنان از وجود شما درآلبانی سوء استفاده کنند. بنابراین برادر خوبم نگذار بیش از این زندگی و عمرت را هدر دهند و سعی کن هر چه زودتر خودت را نجات دهی و به هر کشوری که دوست داشتی بروی. راستی شنیدم نفراتی که قبلا از مجاهدین جدا شدند الان انجمنی در آلبانی برای حمایت از کسانی که از مجاهدین جدا می شوند درست کردند پس تو هم از این فرصت استفاده کن و زندگی جدیدی برای خودت شروع کن .امیدوارم که این نامه به دست تو برسد.

به امید دیدار

انتها پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=35186

نوشته های مشابه