تاریخ : چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ Wednesday, 27 October , 2021

جزییات برگزاری دومین کنگره بین‌المللی ۱۷ هزار شهید ترور در تهران

  • کد خبر : 3495
  • 18 آگوست 2015 - 10:15

جزییات برگزاری دومین کنگره بین‌المللی

۱۷ هزار شهید ترور در تهران

81639883-6508213

دبیر دومین کنگره بین‌المللی ۱۷ هزار شهید ترور ، اعلام کرد : کنگره بین المللی ۱۷ هزار شهید ترور، در تاریخ نهم و دهم شهریورماه در تهران برگزار می‌شود .

محمدجواد هاشمی‌نژاد ، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )، با بیان این که در این کنگره بین المللی ۵۰ شخصیت علمی و متفکر در این حوزه از قاره های مختلف جهان حضور دارند ، به پشتوانه علمی این کنگره اشاره و تصریح کرد: در این راستا تاکنون چندین نشست با موضوع ترور با حضور اساتید حقوق بین الملل و علوم سیاسی از دانشگاه های مختلف در دانشگاه های کشور برگزار کردیم .

وی با بیان این که هدف اصلی برگزاری این همایش تبیین ابعاد این جنایت در سطح داخلی و بین المللی است ، ادامه داد : برای این کنگره به مانند کنگره قبلی که حدود دو سال پیش در سطح داخلی برگزار شد ، مقالات خوب و فراوانی در مورد تروریسم از سوی اندیشمندان و متفکران این حوزه ، ارسال شده است.

دبیرکل کانون هابیلیان با بیان این که مقالات ارسال شده برای این کنگره از داخل و خارج از کشور است ، تاکید کرد : مقالات برتر در این حوزه در کنگره ارائه خواهند شد و قطعا این کنگره می تواند زمینه مناسبی برای پرداختن به این موضوع و انجام اقدامات حقوقی در سطح بین المللی برای پیگیری های جنایت های انجام شده در این چارچوب باشد .

محمدجواد هاشمی نژاد همچنین از حضور و سخنرانی تعدادی از مسئولان عالی رتبه کشورمان در این همایش خبر داد .

به گزارش ایسنا ،دومین کنگره بین‌المللی ۱۷هزار شهید ترور با پیام «ایران قربانی تروریسم» برگزار می‌شود و تعدادی از سفرای خارجی و نمایندگی از سازمان ملل و برخی مجامع دیگر به منظور انتقال پیام این کنگره ، در کنگره حضور خواهند داشت.

لینک منبع: خبر گزاری ایسنا

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=3495

نوشته های مشابه

26اکتبر
بررسی پرونده شکایت بین‌المللی از فرقه رجوی تسریع شود
مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی در نامه ای به دادستان دیوان بین‌المللی کیفری خواستار شد

بررسی پرونده شکایت بین‌المللی از فرقه رجوی تسریع شود

23اکتبر
خانواده‌های اسیران از شادمانی جداشده‌ها در آلبانی لذت می‌برند + فیلم
ارتباط مجازی خانواده‌های چشم انتظار اسیران فرقه رجوی با «احسان بیدی»

خانواده‌های اسیران از شادمانی جداشده‌ها در آلبانی لذت می‌برند + فیلم