• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

۱۰ ثانیه برای انزجار بیشتر از تروریست‌ها

  • کد خبر : 33033
  • 29 ژانویه 2022 - 12:06

حرکت اخیر رجوی ها در جریان هک ۱۰ ثانیه ای، آن قدر مضحک و بزدلانه بود که مصداق آیه قرآن کریم شد و تمام مکر آنها در این جریان به خودشان برگشت.

به گزارش فراق، عصر روز پنج‌شنبه (۷ بهمن) در میان پخش آنونس برنامه‌ها تصاویر برخی از شبکه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مورد هک قرار گرفت و برای ۱۰ ثانیه صدا و تصویر سران فرقه مخوف رجوی مخل آسایش سمعی و بصری شنوندگان و بینندگان شبکه‌های رسانه‌ی ملی شد.

این اقدام خوشبختانه مصداق آیه شریفه ۵۴ سوره آل عمران که فرموده: «وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ » شد و طی آن مکری که برای ۱۰ ثانیه دیده شدن طراحی کرده بودند با عنایت خداوند به سوژه ای برای انزجار بیشتر از رجوی خائن و جنایتکار تبدیل شد.

مزدوران مطرود این فرقه حتی جسارت این را نداشته‌اند که شبکه‌ای پرمخاطب را برای شیطنت‌های موزیانه‌ی خود انتخاب کنند و تنها ۱۰ ثانیه پس از اختلال در پخش برنامه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی برنامه‌ها به روال عادی خود بازگشت گویی هیچ خللی در پخش به وجود نیامده است؛ که البته این چنین هم هست. پخش تصاویر نفرت انگیز سران تروریست کوردل چه خللی می‌تواند در پخش برنامه‌ها یا اندیشه و تفکر مخاطبین شبکه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی به وجود آورد؟ هیچ، مگر اینکه نفرت و انزجار ملت را در قبال این فرقه منحرف بیشتر کند.

واقعیت این است فرقه رجوی چه به لحاظ دگماتیک و چه به لحاظ پراگماتیک در ایران هیچگونه طرفداری نداشته و ندارد. قاطبه‌ی ملت شهیدپرور ایران از فرقه تروریستی رجوی بار‌ها و بار‌ها اعلام برائت کرده‌اند.

در ماجرای اخیر فقط آنچه اهمیت دارد این است که امروز باید هوشیاری و آگاهی عوامل در فضای سایبری کشور باید بیش از گذشته جلوه‌گری کند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=33033