تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱ Monday, 23 May , 2022

نمایشی نخ نما به نام «همیاری ملی»

  • کد خبر : 32961
  • 26 ژانویه 2022 - 11:54

در حالی که اسناد درآمدهای مالی فرقه رجوی که از طریق لابی‌های عربی، صهیونیستی و آمریکایی تامین می‌شود، طی چند سال اخیر بارها افشا شده است پیر و پاتال های این باز هم به فکر ترفند مظلوم‌نمایی افتادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فراق، همیاری ملی، سرگرمی برنامه ریزی شده برای اعضای وامانده در فرقه رجوی است که در سرفصل های معین از طریق سیمای این فرقه صحنه سازی می شود تا با این تاکتیک نشان دهند در مباحث مالی، خودگردان و مستقل هستند.

بنا بر اسناد موجود، مزدوران فرقه رجوی در تماس با هواداران قدیمی خود به آنها می گویند که ما حمایت مالی نمی خواهیم، فقط پیام دهید که از ما حمایت مالی کردید تا ما آن را به نام شما از رسانه های خود پخش کنیم، گاهی نیز با دستکاری اسامی قدیمی این پیام ها را به روزرسانی می کنند.

بحث درآمد های مالی در فرقه رجوی همیشه جزو اسرار این فرقه جنایتکار بوده که همیشه سعی نمودند با ردگم کردن و روش های متقلبانه خود را میان اعضای وامانده و اندک هواداران اروپایی مظلوم نشان دهند.

بنا بر افشاگری بسیاری از جدا شده ها، در زمان اجرای برنامه همیاری، بسیاری از اعضا مجبور می شوند در استودیوهای تدوین این برنامه حضور یافته و به جای مردم و هواداران سخن بگویند.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=32961