• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024

پندی به مزدورانی چون مهرداد هرسینی: شماها ارزشی برای رجوی ندارید / سرنگونی حرف مفتی است که رجوی‌ها با آن بازی می‌کنند

  • کد خبر : 31676
  • 19 اکتبر 2021 - 10:55

«شما که مدعی هستید ایران از آفریقا گرفته تا خاورمیانه و شرق و آرژانتین و همه مناطق دنیا فعال است و اکنون هم در زمینه تولید انبوه پهپاد فعال است، پس چگونه در مرحله سرنگونی قرار دارد؟ »

به گزارش فراق، در مورد مطلبی که مهرداد هرسینی در سایت های فرقه رجوی درج نموده باید عنوان داشت وی به مانند بقیه مفت خوران و اجیر شدگان فرقه رجوی به نشخوار حرفهایی می پردازد که هیچ ارزشی ندارد .

وی در مورد افشاگری ساخت سلاح اتمی و تولید انبوه پهپاد حرف می زند و سعی می کند کنفرانس مطبوعاتی فرقه رجوی در واشنگتن را بسیار مهم جلوه دهد و آن را یک پیروزی بزرگ جلوه دهد اما واقعیت چیست؟

ابتدا باید سئوال نمود، شما که مدعی هستید ایران از آفریقا گرفته تا خاورمیانه و شرق و آرژانتین و همه مناطق دنیا فعال است و اکنون هم در زمینه تولید انبوه پهپاد فعال است، پس چگونه در مرحله سرنگونی قرار دارد؟ چگونه با ارتش بی یال و دم و اشکم خود می خواهید حکومتی مانند ایران را سرنگون کنید؟ آیا شما دلتان را به کانونهای به اصطلاح شورشی که وضعیت آنان مشخص است گرم کردید؟

نویسنده مطلب که حسابی از نیروی قدس گزیده است باز این نیروی مردمی را به جنگ افروزی در کل منطقه و کشورهای همسایه متهم می کند ولی یادآور نمی شود که همین نیرو و فرمانده آن بوده که جلوی پیشروی تروریست های داعشی را در سوریه و عراق گرفته است. گروهی که شما و مریم قجر به آن عشائر انقلابی می گفتید .

نویسنده مطلب در ادامه عنوان می دارد طی دو سال گذشته شاهد بوده ایم که حکومت ایران حجم بزرگی از ادوات، سلاح، مستشار، موشک و پهپادهای جنگی را نه تنها تولید بلکه تکنولوژی بسیار ساده و ارزان را در اختیار نیروهای نیابتی خود قرار داده است. البته این کار از دیدگاه استعماری شما برای ایران بسیار بد است و نباید ایران در این گونه کارها شرکت داشته باشد ولی وقتی نوبت به ترکیه، آمریکا، عربستان و امارات و بقیه می رسد هیچ اشکالی نداشته و برای آنان که هیچ سنخیتی با منطقه ندارند باید حضور داشته باشند و از دیدگاه شما تروریست ها هیچ مشکلی ندارد. وقاحت هم اندازه ای دارد آیا شما اتفاقاتی که در منطقه انجام شده را نمی بینید؟

البته نویسنده بی سواد برای اینکه آش خود را شورتر نشان دهد عنوان می دارد که حمله پهپادی به فرودگاه غیر نظامی در عربستان با پهپادهای ایرانی بوده است و دلش برای جان باختن هفت نفر از شهروندان عربستانی سوخته است. چطور هر روز عربستان مردم یمن را بمباران کرده و کودکان زیادی کشته می شوند دلتان به رحم نمی آید؟ چطور وقتی اسرائیل مردم غزه را بمباران می کند و مردم کشته می شوند صدای شما در نمی آید؟ وقتی تعدادی از کودکان افغانستانی در کابل به صرف اینکه داعش بودند مورد حمله هوایی نیروهای آمریکایی قرار می گیرند، خفه خون می گیرید؟ شما حکومتی می خواهید که دستمال به دست اسرائیل و اربابش آمریکا باشد و هر چیزی که آنان نشخوار می کنند شما هم نشخوار کنید و نمونه این حکومت ها می توان به شیوخ مرتجع منطقه اشاره نمود.

هرسینی مفت خور و مرتجع رجوی برای اینکه وزنه افشاگری اربابش را بالا ببرد عنوان می دارد باید قاطعیت داشت و این کار باعث شده که ماهیت جنگ طلبانه حکومت ایران برای همه روشن شود. ابتدا بهتر بود هرسینی مغرض عنوان می کرد فرقه رجوی این اطلاعات را از کجا آورده است؟ چرا می ترسید عنوان کنید که از اسرائیل این اطلاعات را دریافت نمودید؟ شما هم مانند بعضی از کشورهای منطقه که با اسرائیل رابطه برقرار نمودند، رابطه فرقه با اسرائیل را بیرونی کنید و خیال خودتان را هم راحت.

شما بهتر از هر کسی می دانید که تمام این بالا و پائین پریدن شما به خاطر پولی است که فرقه رجوی ماهانه به حساب شما واریز می کند. چون هر فردی که قدری سواد سیاسی داشته باشد می تواند بفهمد که واقعیت های موجود در داخل کشور و منطقه آن گونه که رجوی ها تحلیل می کنند نیست و سالیان بیان کلمه سرنگونی حرف مفتی است که رجوی ها با این کلمه بازی کرده و می خواهند به حیات خود ادامه دهند. نویسنده مقاله بهتر است به این سئوال نزد خودش پاسخ دهد چرا بعد از سی خرداد سال ۶۰ که بیش از چهل سال گذشته یک بار هم رجوی از سیاست و استراتژی و عملکرد خود انتقادی نکرده است؟ مگر می شود انسانی در طی چهل سال هیچ گونه انتقادی از خود نداشته باشد؟ این عدم انتقاد از خود نشان از اوج فردیت و خودخواهی رجوی ها است و شما این قدر سنگ رجوی جنایت کار را به سینه نزن و این قدر خودت را خوار و ذلیل نکن.

این مطلب را به این خاطر نوشتم تا پندی برای تو و افرادی مانند تو باشد. او به حدی در منجلاب خیانت علیه وطن خویش فرو رفته که شمایان هیچ ارزشی برای او ندارید و این ما جدا شدگان هستیم که می توانیم با گوشت و پوست خود شهادت بدهیم که رجوی ها چه جنایتکارانی هستند نه افراد خارجه نشین و مفت خوری مانند نویسنده مقاله .

یادداشت از: هادی شبانی-انجمن نجات مرکز مازندران

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=31676