تاریخ : یکشنبه, ۲ آبان , ۱۴۰۰ Sunday, 24 October , 2021
حسین رضایی، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی

یک روز خواهی فهمید که دور از خانواده چه کلاهی سرت گذاشتند

  • کد خبر : 31455
  • 30 سپتامبر 2021 - 7:56

حسین رضایی طی نامه‌ای خطاب به برادر اسیر خود در فرقه رجوی نوشت: حسن جان، یک روزی خواهی فهمید که طی این سالیان و دور از خانواده چه کلاهی سرت گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، در نامه برادر چشم انتظار حسن رضایی از اعضای انجمن نجات مرکز اراک آمده است:

 «حسن جان سلام. احوال شما؟ حالت چطور است. با ما تماس نداری و من دل تنگ شما شده ام. با توجه به شیوع ویروس کرونا نمی دانم وضعیت جسمی ات چگونه است. تماسی با ما بگیر و من و خانواده ات را از نگرانی در بیار.

مادرم همش به فکر شماست و می گوید چی می شد اگر حسن پیش من بود. چندین سال است از خانواده ات دور هستی. تا چه زمانی می خواهی ادامه دهی؟ خودت را نجات بده. چشمانت را به دنیای آزاد باز کن و آزاد زندگی کن. آزاد زندگی کردن حق هر انسانی است از جمله شما. کمی به فکر خودت باش.

خودت را در مقری که دور تا دور آن دیوار کشیدند زندانی کردی و از بیرون بی خبری. باور کن به دنیای بیرون پا بگذاری خواهی فهمید که زندگی چقدر شیرین است و از زندگی خودت لذت می بری. من برادرت هستم و دلم به حالت می سوزد. دلم می خواهد آزاد زندگی کنی. حسن، یک روزی خواهی فهمید که طی این سالیان و دور از خانواده چه کلاهی سرت گذاشته اند. مادرت به گردنت حق دارد شما جگر گوشه او هستید، دل مادرت را شاد کن. ماندن در آن محیط بسته هیچ سودی برای شما ندارد. امیدوارم روزی تماس بگیری و بگویی من آزاد زندگی می کنم. به امید آن روز.»

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=31455