• امروز : یکشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 April - 2024
مدیر عامل انجمن نجات:

انجمن نجات برای رهایی تمامی اسیران فرقه رجوی تلاش می‌نماید

  • کد خبر : 31409
  • 28 سپتامبر 2021 - 11:27

مدیر عامل انجمن نجات گفت: انجمن نجات یک خانواده بزرگ است که به صورت جمعی برای رهایی تمامی اسیران فرقه رجوی تلاش می نماید.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، ابراهیم خدابنده در پاسخ به پیام دردمندانه مهین حبیبی، یکی از مادران چشم انتظار اسیران فرقه رجوی که گفته بود، «دیگر صبرم تمام شده است. مریض حال هم هستم و دلم می خواهد دخترم را ببینم. از شما به عنوان مدیر عامل انجمن نجات درخواست دارم فکری به حال من بکنید.» ضمن تشکر و سپاس از این مادر اظهار داشت: از زمان سقوط صدام حسین در عراق و شکل گیری انجمن نجات در تهران به کمک خانواده ها و جداشدگان، بسیاری از اعضای سازمان مجاهدین خلق توانسته اند خود را نجات داده و در ارتباط با خانواده هایشان قرار بگیرند به طوری که در حال حاضر عدد جداشدگان این سازمان از تعداد اعضای فعلی اش به مراتب بیشتر است.

خدابنده افزود: سازمان مجاهدین خلق یک فرقه مخرب کنترل ذهن است که با روش های فریب و نیرنگ افراد بی تجربه و بی اطلاع را جذب می کند و آنگاه با استفاده از تکنیک های روانی کنترل ذهن مخرب یا اصطلاحا مغزشویی آن ها را حفظ و کنترل می نماید.

وی ادامه داد: کشور ما، که از معدود کشورهای جهان است که به صورت جدی و پیگیر به دنبال حفظ استقلال خود می باشد، در وضعیتی در برابر دشمنان قرار گرفته که متأسفانه شرایط سیاسی و بین المللی برای سوءاستفاده فرقه رجوی و اسیر نگاه داشتن قربانیانش مهیا شده است.
مدیرعامل انجمن نجات تصریح کرد: تا زمانی که روند جداشدن از فرقه رجوی ادامه دارد و اخبار رهایی عزیزانمان به ما می رسد باید امید داشت و دست از تلاش برنداشت. بارها از همکار پرتلاش خانم ثریا عبداللهی، مسئول «تشکل مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی» شنیدم که می گفت،هر زمان کسی از فرقه رجوی نجات پیدا می کند به قدری خوشحال می شوم که گویی «امیر» من نجات یافته است.

او با اشاره به شعار«پیام ما امید – نوید ما آزادی» انجمن نجات افزود: اکنون انجمن نجات یک خانواده بزرگ است که به صورت جمعی برای رهایی تمامی اسیران فرقه رجوی تلاش می نماید و رهایی هر اسیر موجب مسرت خانواده بزرگ نجات می گردد.
مدیرعامل انجمن نجات کشور در پایان گفت: تا زمانی که شما مادران و خانواده های مقاوم و سخت کوش را در کنار خود داریم، همکارانم و من به پیروزی نهایی و آزادی همه اسیران از چنگال رجوی جانی و خیانتکار ایمان داریم. آن روز قطعاً دور نیست و یقینا محقق خواهد شد. ما به حمایت شما پشتگرم هستیم.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=31409

نوشته های مشابه