تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ Wednesday, 19 January , 2022

سند خانواده ستیز بودن رجوی

  • کد خبر : 30085
  • 08 ژوئن 2021 - 11:56

فریاد خانواده های اسیران فرقه رجوی بر سر سرکردگان این فرقه همواره به خاطر بی اطلاعی از وضعیت عزیزانشان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان با ارسال یادداشتی به فراق نوشت، خانواده ها، علت اینکه رجوی و سرکردگان فرقه را ضد خانواده می نامند همین است که به اسیران اجازه تماس و حتی فکر کردن به خانواده را نمی دهند.

اما فرقه رجوی همیشه ادعایی خلاف این موضوع را داشته، خب چرا ثابت نمی کند؟ ما با هزار دلیل می گوییم و ثابت می کنیم که فرقه مانع ارتباط اسیرانش با خانواده هایش است و همیشه هم آن ها را تحت فشار قرار داده تا علیه خانواده شان توهین و تهمت پراکنی کنند.

فرقه مگر برای ستایش مسعود و مریم اعضاء را جلوی دوربین نمی آورد تا آن ها را خدا و پیغمبر خودشان معرفی کنند. یکبار هم اعضایش را جلوی دوربین بیاورد تا خطاب به خانواده های خود حرف بزنند. آن ها را آزاد بگذارند تا از دلتنگی هایشان بگویند. اسم اعضای خانواده شان را بیاورند و به آن ها پیام بدهند و خاطرات گذشته شان را یادآوری کنند. اگر خانواده ستیز نیستید اجازه بدهید اعضاء احساسات واقعیشان را به زبان بیاورند.

وقتی خانواده ها جلوی درب اشرف و لیبرتی آمدند اعضاء را وادار کردید به خانواده ها برچسب مزدوری بزنند و اصلاً نسبت خانوادگی شان را کتمان کنند، آن بیچاره ها را چنان رو در روی خانواده قرار دادید که گویا اصلا پدر و مادری نداشته اند. مگر چنین چیزی شدنی ست؟

ما همه این موارد را به چشم دیدیم، کنار هم گذاشتیم و مدعی هستیم مسعود و مریم سرکردگان فرقه ای خانواده ستیز هستند.

شما برای ادعای خانواده ستیز نبودنتان چه سندی دارید؟

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30085