تاریخ : جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰ Friday, 21 January , 2022

فروپاشی خانواده، هدف اصلی دشمنان مردم ایران

  • کد خبر : 29187
  • 15 مارس 2021 - 11:12

۳۷ سال پیش وقتی مسعود رجوی اعلام کرد که قصد دارد با مریم قجر عضدانلو زن رفیقش مهدی ابریشمچی ازدواج کند بسیاری از اعضای فرقه رجوی دچار شوک ناشی از این تصمیم ابلهانه شدند.

 همچنین جامعه ایرانیان آن را حرکتی ضد اخلاقی تلقی کرده و به اشکال مختلف آن را محکوم کردند. مسعود رجوی  کسی که به غایت ضد انقلابی و در عین حال بسیار هوشمند عمل می کرد، می دانست چه می‌کند. او با یک برنامه ریزی دراز مدت تصمیم داشت  بنیاد خانواده را از هم بپاشد و در این ویرانی و فروپاشی هویت افراد را تصاحب کند. در حقیقت با ویران کردن هویت افراد آنها را برای همیشه اسیر و برده خویش سازد. 

چهار سال پس از انقلاب ایدئولوژیک ، مسعود رجوی برگ جدیدی را رو می کند. طلاق اجباری برای همه حتی مجردها  و از هم پاشیدن خانواده ها  آغاز می شود. کودکان از پدر و مادر جدا می شوند و به خارج از عراق فرستاده می شوند. از سال ۶۸ بدین سو در طی دو سال نشست های موسوم به  انقلاب ایدئولوژیک، مسعود رجوی موفق می شود با ضرب و شتم و سرکوب و موجی از وحشت همه افراد را مجبور به اطاعت کند و در کنار آن هرکسی را که اطاعت نکرد به وحشیانه ترین روش ها سرکوب  کرده و در بهترین حالت آنها را روانه اردوگاه رمادی کرده یا در زندان های درون اشرف زندانی کند. این داستان تا به همین امروز که این مطلب نوشته می شود همچنان به شکل های مختلف در درون سازمان مجاهدین روش جاری است. اینک ۳۷ سال از آن سال ها می گذرد و به چشم می بینیم که مسعود رجوی با یک شم روانشناسانه ضد انقلابی چگونه دست روی عنصر خانواده گذاشت و با فرو پاشاندن خانواده هویت افراد را از آنها گرفت به گونه‌ای که افراد باقیمانده در کنار منافقین آنچنان بی‌هویت شده اند که بین خانواده شان و یک رهبر گم و گور شده که هر روز به خانواده شان فحش و ناسزا می دهد همراهی می کنند. به این می گویند ویرانی هویت. به تعبیری ساده تر اگر بگوئیم وقتی فرقه رجوی خواستار بمباران ایران توسط جنایتکاران جنگی آمریکائی می شود، وقتی منافقین خواستار تحریم های ضد انسانی که مردم را نشانه رفته می شود و این افراد باقیمانده همراه منافقین مثل آدم آهنی سکوت می کنند و دم برنمی آورند به این می گویند هویت برباد رفته. کسانی که می دانند بمب بر سرخانواده خودشان هم فرود خواهد آمد. کسانی که می‌دانند تحریم همه مردم را حتی خانواده آنها را هم نشانه رفته است و دم برنمی آورند، به این می گویند هویت از دست رفته  و بی‌نشانه.  چرا که خانواده مقدس ترین نهاد یک اجتماع است و بدون خانواده  یعنی انسانهای سرگردان در ناکجا آباد که قبل از هر چیز هویت شان را از دست داده اند.

جامعه ایران با چند هزار سال تاریخ و تمدن وعلیرغم تمام کاستی های آن  توانسته خانواده را همچون گوهری نایاب در جهان امروز حفظ کند و اتفاقا مهمترین برتری جامعه ایران نسبت به کشورهائی همچون آمریکا همین است. تاریخ و فرهنگ و تمدن پرشکوه ایران که تجلی آن در ارزش های جامعه و خانواده نهفته است بیانگر یک هویت ملی است که همچون سدی قوی در برابر دشمنان خارجی قد علم می کند و اتفاقا این همان دلیلی است که کشورهای فروپاشیده از نظر اخلاقی و خانوادگی همچون آمریکا جرات جسارت به ایران را ندارند. دشمنان ایران سالهاست که برای فروپاشی ایران نقشه ها کشیده اند. از سناریوها و طرحهای تجزیه طلبان تا جنگ عراق علیه ایران تا تحریم های ضد انسانی که مردم را هدف گرفته اند تا تروریسم کور و انواع توطئه ها توسط سربازان اصلاح طلبشان، ولی آنها به زمین سفت برخورده اند و به بن بست رسیده اند. اما آنها هیچگاه از دشمنی دست بر نمی دارند. تجربه این همه شکست آنها را به این نتیجه رسانده که باید ریشه را بزنند. یعنی فروپاشی هویت ملی ایرانیان. با نابود کردن مناسبات اجتماعی و به طور اخص خانواده. با پیشرفت تکنولوژی و دنیای مجازی تغیرات شگرفی در جهان صورت گرفته است. پیشرفت تکنولوژی به مردم جهان کمک کرده تا دانش را با تمام مردم جهان به اشتراک بگذارند اما متاسفانه با همین تکنولوژی فرهنگ ها و تمدن ها را به نابودی می کشانند. لازم به ذکر است کشور ما ایران در نوک حمله  همه دشمنان ایران قرار دارد. صدها تلویزیون و رسانه به صورت بیست و چهار ساعته مشغول تبلیغات ویران کننده هستند که همه آنها اساسا ساختار خانواده و اجتماع را هدف قرار داده اند. انیستیتوهائی  آمریکائی که ۲۴ ساعته تحولات ایران را رصد می کنند و یا سازمان های مرتبط با این نهادها هزینه هنگفت مالی را با هدف ویران سازی ساختارهای اجتماعی و خانوادگی به کار گرفته اند. برای نمونه القای رفتارهای ضد اخلاقی توسط خواننده های خریداری شده و برنامه ریزی شده همچون ساسی مانکن نمونه کوچکی از آن است.

دشمنان ایران پس از شکست در تمام حوزه ها، سالهاست موذیانه در حال شکستن ساختارهای اجتماع و خانواده هستند و متاسفانه تا اندازه ای موفق شده اند و دولت های فاسدی که تابه حال  بر سرکار آمده اند هیچ کدام قدمی برای مواجهه با آن برنداشته‌اند. دشمنان ایران صدها موسسه و سازمان و یا نهاد را برای فروپاشی تمدنی و فرهنگی مردم ایران بکار گرفته اند اما دریغ از حتی یک موسسه  موفق در ایران که بتواند مانع فروپاشی اجتماعی وساختاری شود.

دشمنان تاریخی ایران با برنامه ریزی های طولانی مدت و ریز به ریز در صدد نابود کردن تمدن وفرهنگ ایرانی هستند و حتی باورهای مذهبی مردم ایران. آنها دریافته اند برای ویران کردن یک کشور کافیست هویت  مردمان  ان کشور را بگیرند  و این میسر نمی شود جز با فروپاشی اخلاقی وفرهنگی وساختاری جامعه وخانواده. متاسفانه تکنولوژی مانند تیغی است که در دست یک دکتر و جراح جان انسانها را نجات می دهد و همان تیغ در دست تبهکاران می تواند ویران کننده باشد. البته مردم ایران هوشیار هستند و همه توطئه های رنگ و وارنگ دشمنان  ایران را نقش بر آب می کنند.

یادداشت از: منصور نظری

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=29187