• امروز : سه شنبه - ۱ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 21 March - 2023

نکاتی درباره خبرسازی منافقین علیه ایران در پارلمان اروپا (خبری که رجوی به خورد رادیو فرانسه و دویچه وله داد جعلی از آب در آمد)

  • کد خبر : 2800
  • 04 ژوئن 2015 - 19:08

نکاتی درباره خبرسازی منافقین

علیه ایران در پارلمان اروپا

(خبری که رجوی به خورد رادیو فرانسه و دویچه وله داد جعلی از آب در آمد)Maryam-Rajavi-Human-Rights

خبرگزاری تسنیم: برخی رسانه‌ها ادعا کردند بیش از ۲۲۰ نماینده پارلمان اروپا در بیانیه‌ای از تهران خواسته‌اند تا اجازه بازرسی‌های هسته‌ای سرزده از تمامی اماکن نظامی و غیرنظامی خود را بدهد.

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، برخی رسانه‌های فارسی زبان و ضد انقلاب امروز سه‌شنبه ادعا کردند بیش از ۲۲۰ نماینده پارلمان اروپا در بیانیه‌ای در مورد وخیم‌تر شدن وضعیت حقوق بشر در ایران و نقش ایران در بحران خاورمیانه هشدار داده، و در عین حال از تهران خواسته‌اند تا اجازه بازرسی‌های هسته‌ای سرزده از تمامی اماکن نظامی و غیرنظامی خود را بدهد. در این بیانیه در مورد حمایت از گروهک منافقین نیز مطالبی آمده است.

نکاتی درباره این خبر مطرح شده است که به شرح زیر می‌باشد:

– پارلمان اروپا هیچگونه بیانیه، اعلام موضع رسمی و غیر رسمی در این مقطع نداشته است.

– بیانیه منتسب به نمایندگان پارلمان اروپا در سایت متعلق به ژرارد دپره لابی اصلی منافقین در پارلمان اروپا منتشر شده و این سایت مدعی است که ۲۲۰ نماینده پارلمان اروپا آن را امضاء کرده اند.

– سابقه ژرارد دپره در حمایت از گروه‌های تروریستی و انجام اقدامات تخریبی روشن و مبرهن است. تعداد انگشت شماری از نمایندگان پارلمان اروپا با وی ارتباط و همکاری دارند و اکثریت نماینده‌ها و گروههای سیاسی خواهان تعامل مثبت و گسترده با جمهوری اسلامی ایران می باشند.

– خبر مربوط به امضای بیانیه بازتابی در رسانه‌های اروپا نداشته و در حد سایت ژرارد دپره و تکرار آن در یکی دو سایت گروهک منافقین می‌باشد.

– اصالت ادعاهای دپره با توجه به سوابق وی قویا محل تردید است و با شناختی که از پارلمان اروپا وجود دارد امضای متنی توسط این تعداد نماینده احتمالا فضا سازی و شانتاژ خبری منافقین ولابی آنها در پارلمان اروپا می باشد.

– یکی از اهداف دپره و منافقین از اینگونه خبرسازی‌ها جلو گیری از تقویت و توسعه روابط جمهوری اسلامی ایران و پارلمان اروپا می‌باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=2800

نوشته های مشابه

09مارس
اگر بگویند بچه تو داخل آتش است آنجا هم می‌روم + فیلم
فاطمه پیکانی، مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی

اگر بگویند بچه تو داخل آتش است آنجا هم می‌روم + فیلم

09مارس
امیدوارم در سال ۱۴۰۲ زندگی نوینی را آغاز کنی
مرتضی محبی، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی

امیدوارم در سال ۱۴۰۲ زندگی نوینی را آغاز کنی

06مارس
دولت آلبانی امکانات ملاقات خانواده‌ها را فراهم کند + فیلم
منصور قلی پور، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی

دولت آلبانی امکانات ملاقات خانواده‌ها را فراهم کند + فیلم