• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 July - 2024

نامه سرگشاده به قاضی ضد تروریسم پاریس و شکایت بر عیله تهمت های فرقه ، ضمیمۀ پروندۀ تروریستی فرقه رجوی شد

  • کد خبر : 2718
  • 30 می 2015 - 11:50

نامه سرگشاده به قاضی ضد تروریسم پاریس و

شکایت بر عیله تهمت های فرقه ، ضمیمۀ پروندۀ تروریستی فرقه رجوی شد

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم پاریس

قاضی محترم دادگاه ضد تروریسم پاریس

من محمد کرمی از اعضای سابق سازمان مجاهدین ، که در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۱۵ در نامه ای خطلب به شما اعلام آمادگی کردم که حاضر هستم در دادگاه مهدی ابریشمچی ( با نام مستعار بهمن تهرانی) نفر دوم رهبری سازمان در عملیات های تروریستی آن چه در ایران و چه در عراق شهادت بدهم.

من و تعدادی از دوستانم از اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین در تاریخ ۷ مه ۲۰۱۵ همزمان با دادگاهی شدن مهدی ابریشمچی، یک اکسیون قانونی در میدان سن میشل در حمایت از اقدام دادگاه برگزار کردیم. صبح روز۷ مه قبل از برگزاری اکسیون ما مسئولین سازمان مجاهدین تحت نام جعلی (گروهی از پناهندگان سیاسی ایرانی در پاریس) اطلاعیه هایی سراسر دروغ وتهمت بر علیه من و تعدادی از دوستانم در محل برگزاری اکسیون و متروی نزدیک آن چسبانده بودند که بلافاصله به مامورین امنیتی حاضر در صحنه اطلاع داده شد. همین روز تعدادی از نفرات سازمان مجاهدین به اقای منصور نظری در …..تهاجم نمودند که به شدت مجروح شد چهار روز بعد افرادی از سازمان مجاهدین در حومه پاریس وارد آپارتمان آقای علی حسین نژاد از اعضای سابق سازمان مجاهدین شده و اقدام به پخش تعدادی از این اطلاعیه ها بر علیه وی می کنند.

قاضی محترم دادگاه ضد تروریسم

رهبری سازمان مجاهدین خلق مقیم اور سوراواز فرانسه با این تهمتها و اخبار دروغ، در واقع اقدام به ترور شخصیت علیه من و تعدادی از دوستانم کرده و با این اقدام، من و دیگر اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین ، مقیم فرانسه را تهدید می کند تا با ارعاب و ترساندن ما کسی حاضر نباشد برای شهادت دادن در دادگاه حاضر شود. من و دوستانم که به عنوان شهروند فرانسه از جانب سازمان مجاهدین مورد ترور شخصیتی قرار گرفته ایم انتظار داریم مطابق قانون کشور فرانسه با رهبران این سازمان که مقیم خاک فرانسه هستند برخورد شود .

لازم به ذکر است که در نوامبر سال گذشته مسعود رجوی رهبر سازمان مجاهدین در یک سخنرانی علنی با نشان دادن عکس های ما جدا شدگان از این سازمان همۀ ما را تهدید به مرگ کرد. ترجمه سخنرانی وی وهمچنین اطلاعیه هایی که افراد این سازمان به دستور رهبرانش در فرانسه بر علیه ما پخش کرده اند ضمیمه می باشند

محمد کرمی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=2718