• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 July - 2024

هلاکت مسعود رجوی به دست مریم قجر

  • کد خبر : 2490
  • 14 می 2015 - 11:26

هلاکت مسعود رجوی به دست مریم قجر

مسعود رجوی که به بیماری حرافی وسخنرانیهای چندساعته معروف است طی چند سال گذشته نه آفتابی شده و نه حرفی زده است.

هلاکت مسعود رجوی به دست مریم قجر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رجویسم ،

و به نقل از وبسایت مجاهدین ( وابسته به اعضای جدا شده از فرقه رجوی ) ،طی دو سال گذشته تحولات خیلی مهمی در ارتباط با گروهک تروریستی منافقین اتفاق افتاده است. حمله مردم و عشایر به سطوح آمده به پادگان اشرف و به درک واصل شدن بیش از ۵۰ نفر از اعضای بلند پایه گروهک، تعطیلی اشرف و انتقال منافقین به کمپ آوارگان لیبرتی، انتقال شماری از اعضای تشکیلات به آلبانی و خودداری غرب از قبول پناهندگی مابقی آنان، فرار و جدا شدن شمار زیادی از گروهک و…
اما در همه این بحرانها و شکستها جای یک نفر خالیست مسعود رجوی! او که به بیماری حرافی وسخنرانیهای چندساعته معروف است طی چند سال گذشته نه آفتابی شده و نه حرفی زده است. هر چند در این مدت چند پیام رادیویی و ویدئو کنفرانس بدون تصویر از وی منتشر شده، که صد البته معلوم است مستدل و مستند نیست. پیشتر نیز در مرداد ماه سال ۹۲ یک وبلاگ نویس صهیونیست مدعی شده بود که فردی شبیه مسعود رجوی را در یکی از شهرکهای حومه تل آویو دیده است. بعد از آن نیز پایگاه خبری صهیونیستی “عنیان مرکازی” اعلام کرد که هیئتی ۵ نفره از گروهک منافقین در مراسم دفن “آریل شارون” نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی شرکت کرده است.

halakat

در این بین چند سناریو درباره عدم رسانه‌ای شدن مسعود رجوی مطرح است؛
چهره مسعود رجوی در یکی از حملات موشکی به اشرف طی سال های گذشته به شدت سوخته و وی قادر نیست در مجامع عمومی ظاهر شود.
مسعود رجوی همواره تشنه قدرت بوده و تلاش دارد با این غیبت حالت راز وارگی خود را برای اعضا حفظ کرده و قدرت و کاریزمایی دست نیافتنی برای خود دست و پا کند.
مریم قجر طی یک هماهنگی با آمریکا و رژیم صهیونیستی، شوهر غیر شرعی خود را از سرکردگی فرقه کنار زده و خود به جای وی تکیه زده است و مسعود رجوی نیز الان در یکی از خانه‌های تیمی وابسته به سیا یا موصاد باقیمانده زندگی نکبت بار خود را می‌گذراند.
اما یک احتمال دیگر نیز به شدت مطرح است و آن این که مسعود رجوی به هلاکت رسیده است.
این احتمال از آن رو مطرح است که اگر او زنده بود قطعا باید در مقابل سقوط اشرف، فرار اعضا محاصره لیبرتی و… به عنوان رئیس منافقین موضع می‌گرفت ولی طی دو سال گذشته موضعی از او دیده نشده است. از این رو عده‌ای معتقدند یا او مرده و یا در یک تصفیه درون گروهی توسط مریم قجر سرش زیر آب شده است.

پایگاه اطلاع رسانی رجویسم 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=2490