تاریخ : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ Sunday, 14 August , 2022

دستور ابریشمچی برای مخفی کردن بیماری سرکرده منافقین از وحشت کودتا

  • کد خبر : 22298
  • 11 سپتامبر 2019 - 9:24

رسانه‌های عربی به نقل از پایگاه اشرف‌نیوز خبر دادند معاینات پزشکی که روی رجوی در اواسط جولای گذشته و در یکی از بیمارستان های معتبر پاریس انجام گرفته نشان می‌دهد او مبتلا به سرطان شده است.

رهبران این فرقه تروریستی با اطلاع از این امر به شدت دچار وحشت شده‌اند، اما برخی از افراد نزدیک به مریم رجوی، از بقیه اعضای سازمان و رسانه‌ها، به او توصیه کردند با وجود افسردگی شدید که بعد از این خبر دچار آن شده برای پنهان ماندن این مساله حتماً در انظار عمومی با لبخند ظاهر شود.
در همین حال، مهدی ابریشمچی یکی از رهبران این فرقه تروریستی و شوهر سابق مریم رجوی در نشست سری که فرقه برگزار کرده بود به شرایط وخیم جسمی مریم رجوی اشاره کرده و نسبت به وقوع کودتا در داخل رهبری سازمان بعد از این مساله هشدار داد.
ابریشمچی نیز به رهبران فرقه توصیه کرد مسئله بیماری رجوی باید محرمانه باقی بماند.
اما بر اساس آخرین اخبار نشست امنیتی رهبران این فرقه که اوایل ماه گذشته میلادی برگزار شد مساله وخامت اوضاع جسمی مریم رجوی مورد بحث قرار گرفت و در پایان توصیه‌ای به تمامی عوامل آن صادر و تاکید شد در مقابل پرسش رسانه‌ها در مورد شرایط جسمی مریم رجوی باید گفته شود مریم رجوی شرایط خوبی داشته و شایعات ساخته و پرداخته عوامل ایران است. این پاسخی است که باید بر آن تاکید شده و همگان در مرحله کنونی به آن پایبند بمانند.
بر اساس این دستورالعمل جملات کلیشه‌ای مذکور باید به عنوان راهکار شانه خالی کردن از پاسخ صحیح مورد استفاده قرار گیرد، به خصوص که احتمال افشای این خبر از طریق افراد جداشده از سازمان بسیار زیاد است.
به نوشته این پایگاه، فرقه تروریستی رجوی از آینده خود بعد از مرگ مریم رجوی به وحشت افتاده، به خصوص که پیش از این مسعود رجوی نیز به شکل کاملاً مرموزی از صحنه این سازمان حذف شده است.
به گفته نزدیکان به این فرقه تروریستی، در صورت مرگ مریم رجوی شاهد درگیری درونی شدیدی در این فرقه خواهیم بود.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=22298