• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

یارانِ پیر شیطان / هشتگ هایی که از سوله‌های تروریستی منافقین در آلبانی سرچشمه می‌گیرد

  • کد خبر : 21177
  • 12 جولای 2019 - 12:20

دیروز عکس‌هایی از کمپ فرقه رجوی  در آلبانی منتشر شد که اعضای این فرقه پشت کامپیوتر، مشغول فعالیت در فضای مجازی برای تاثیرگذاری بر فضای کشور هستند.

این تصاویر بحث‌های زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشت، به گونه‌ای که حتی کسانی که به گونه‌ای از وضعیت موجود راضی نیستند، وقتی اسم منافقین می‌آید به مخالفت با آن می‌پردازند.

یکی از مهم‌ترین فعالیت های اعضای فرقه رجوی هشتگ سازی‌های جعلی درباره شرایط ایران است.

به گزارش گروه دیگر رسانه های فراق، تروریست‌های منافقین از زمانی که با پیگیری‌های دولت آمریکا در دوره اوباما به خصوص جان کری، به کمپ تیرانا در آلبانی منتقل شدند، اقدامات جدیدی علیه امنیت ایران طراحی کردند که مهم‌ترین این اقدامات، هشتگ سازی‌های تروریستی و جعلی درباره شرایط ایران بود. هشتگ‌هایی که ذهن و فکر مردم ایران را هدف قرار می‌دهد.

هشتگ‌هایی که توسط کسانی ساخته می‌شود که روزگاری در دهه ۶۰ و بعد از آن جلاد‌ها و قاتلان بالفطره‌ای بودند که هزاران نفر از مردان و زنان بی گناه ایران را به شهادت رساندند. اکنون که به برکت امنیت مثال زدنی ایران، این تروریست‌ها دست شان از جسم و جان مردم ایران کوتاه شده، با ساخت سوله‌های متعدد در کمپ تروریستی خود به هشتگ سازی برای ناامن کردن روح و روان مردم ایران روی آورده اند.

می‌گفتند مسعود رجوی به درک واصل شده، اما همین پارسال به هم قطاران خود گفته بود: اگر جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی اش را دید در «اشرف ۳» را باز می‌کنم تا به خانه تان بروید! او که مرد این کار نبود، اما شاید به خاطر همین اعتماد به نفس وافر و وعده‌های خیالی بود که حامی دیروزش در کاخ سفید معتقد بود جمهوری اسلامی جشن ۴۰ سالگی را نخواهد دید! هر چند نمایش‌های تکراری آنان تمامی ندارد و در آخرین مورد قرار است هفته آینده هم یک شوی ضدایرانی دیگر در آلبانی برگزار کنند (البته از دی ماه ۹۶ دست و پای زیادی زدند که شرحش بماند برای بعد)، اما رد شدن سن نظام اسلامی از ۴۰ سالگی خیلی از معادلات را برای سازمان منافقین تغییر داد؛ نگاه اروپا به آن‌ها تا حدی عوض شد و کار به جایی رسید که مقامات کاخ سفید و حتی جان بولتون هم به رغم ادامه حمایت‌های سیاسی و مالی که دیروز هم نماینده ایران در سازمان ملل به بخشی از آن اشاره کرد، عملاً داعشی‌های وطنی را از کیسه دارایی شان کنار گذاشتند.

سکانس اول: ساعت ۱۰:۳۰ صبح؛ ۳۱ خرداد ۹۸

تصویری از تجمع منافقین که جمعیتی محدود و منفعل را نشان می‌دهد قرار بود منافقین برای نخستین بار یک میتینگ گسترده را در مقابل ساختمان وزارت خارجه آمریکا برگزار کنند و این بار به جای گردشگران و اتباع غیرایرانی، اعضای خود را به توری ضدایرانی ببرند. حدود دو هزار بلیت از اروپا به مقصد آمریکا تهیه می‌شود. اما برخلاف پیش بینی‌ها دستگاه‌های امنیتی آمریکا با محوریت جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا، چون مهره‌ای بی ارزش با آن‌ها بازی می‌کنند و به آن‌ها روادید نمی‌دهند. از بین رفتن هزینه بلیت‌های تهیه شده از یک سو و ضربه سختی که به حیثیت سران منافقین خورده از سوی دیگر، نگرانی‌ها را برای مریم رجوی بالا می‌برد. او که به تازگی به شکل جدی تری با سرطان [روده]هم دست و پنجه نرم می‌کند، به هر شکلی هست قصه را جمع و جور می‌کند و مثل همیشه با اجیر کردن گرسنگان حاشیه شهر تجمعی را برگزار می‌کند که تصاویر به دست آمده از آن نشان می‌دهد تنها جمعیت محدودی شامل اتباع ایرانی و غیرایرانی آن را مدیریت می‌کنند. چنان که تجمع بعدی در برلین با جمعیتی اندک و آبروریزی تمام عیار برگزار شد.

آغاز تغییر نگاه فرانسه به فرقه رجوی

شاید بپرسید چرا منافقین مجبور شدند در مقابل وزارت خارجه آمریکا تجمع کنند. علت آن را باید در لغو مراسم سالانه «ویلپنت» در سال جاری جست وجو کرد. مراسمی که از سال ۲۰۰۳ به بعد در سالروز آزادی مریم رجوی از بازداشت و حصر دستگاه اطلاعاتی فرانسه برگزار می‌شود. هر چند مریم قجر عضدانلو به اتهام پول شویی و برنامه‌ریزی برای انجام عملیات تروریستی در سال ۸۲ دستگیر شد، اما آزادی سریع او و حمایت همه جانبه دستگاه امنیتی و پلیس فرانسه از وی نشان می‌دهد که ادعا‌های حقوق بشری اروپایی‌ها چندان اعتباری ندارد. با این حال در ۱۵ سال گذشته سابقه نداشته دولت فرانسه از برگزاری مراسم «ویلپنت» جلوگیری کند. ضربه دوم فرانسه به منافقین، تعطیلی قرارگاه اطلاعاتی اُوِر بود این قرارگاه در سال‌های اخیر به محلی برای برنامه ریزی‌ها و جلسات رهبریت فرقه رجوی تبدیل شده بود. تعطیلی این قرارگاه موجب شده بود مریم رجوی هم مانند دیگر اعضای این گروهک، آلبانی نشین شود تا ایامی سیاه‌تر و بدتر از عراق را تجربه کند.

عربستان؛ تنها حامی فعلی منافقین

کاهش حمایت‌های آمریکا و اروپا از منافقین، آن‌ها را به این صرافت انداخت که یک منبع قابل اتکا برای خود دست و پا کنند. چه گزینه‌ای بهتر از حاکمان ضدایرانی سعودی که فلسفه وجودی خود را در مرزبندی با ایران اسلامی تعریف کرده اند. آن‌ها با آغوش باز فرقه رجوی را پذیرا شدند تا یادآور الطاف صدام حسین در حمایت از این گروهک باشد. محدود ماندن حامیان واقعی منافقین به رژیم مرتجع سعودی، روز به روز عیان‌تر می‌شود. درباره رابطه سعودی‌ها و این سازمان هم که در ماه‌های اخیر به اندازه کافی سند رو شده است؛ از سند واریز پول برای منافقین بگیرید تا سخنرانی ترکی فیصل رئیس اسبق دستگاه سعودی در نشست منافقین.

سوله‌های تروریسم مجازی

اگر روزی منافقین جان مردم را هدف ترور‌های خود قرار می‌دادند، امروز به برکت امنیت ایجاد شده دست آن‌ها از جسم مردم کوتاه شده، اما همچنان افکار و اعتقادات مردم در معرض تجاوزات آن هاست. آنان با استفاده از بستر فضای مجازی همه روزه به هشتگ سازی علیه ایران اسلامی مشغول هستند که در این زمینه هم گفتنی بسیار است. اما نکته مهم ناتوانی این فرقه در جذب اعضای جوان است. از سوله‌های تروریسم سایبری منافقین تصاویری به دست آمده که در آن مشتی پیرمرد و پیرزنِ درمانده مجبورند صبح تا شب در فضای مجازی فعالیت داشته باشند. روال کار آن‌ها به این شکل است که از ابتدای ساعت اداری آموزش دیده و سپس از ظهر شروع به فضاسازی در فضای مجازی می‌کنند. در انتهای شب نیز بازخورد کار روزمره خود را مرور و سوژه‌هایی را که باید برای لجن پراکنی علیه جمهوری اسلامی در روز بعد کار کنند، بررسی می‌کنند.

اسارتگاه اشرف در عراق، اسکانی موقت در فرانسه و سپس کمپی محصور در روستایی در نزدیکی تیرانا سرنوشت دهه‌های اخیر فرقه رجوی است. فرقه‌ای که امروز مجبور است حتی مرگ و زندگی عنصر اصلی خود یعنی مسعود رجوی را در هاله‌ای از ابهام قرار دهد و به رغم زندگی مخفیانه و ذلت بار او در آلبانی، درباره او سخنی نگوید. بیماری مریم رجوی سرکرده عملیاتی این گروه (که مجبور است در نیم ساعت، ۱۰ بار آب بنوشد!) در کنار رسوایی روزافزون این سازمان و تشدید جداشدگی کادر‌های ظاهراً وفادار معضلاتی است که رجوی‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند تا مجبور باشند به جای وعده‌های جدیدی مانند تابستان داغ و بهمن ۹۷ به فکر مشکلات خود باشند.

آن چه نوشته شد گوشه‌ای از وضعیت رقت بار فرقه تروریست رجوی بود. در گزارش صداوسیما وعده داده شده که در سلسله مستند‌های بعدی، اسناد محرمانه دیگری از وطن فروشی‌ها و جنایات گروهک تروریستی منافقین منتشر خواهد شد. اسنادی که با اشراف بالای سربازان گمنام امام زمان (عجل ا… تعالی فرجه الشریف) به دست آمده است.

فجیره؛ مظهر خوش خدمتی منافقین به آل سعود

به نوشته خراسان، نقطه عطف تعامل منافقین با سعودی ها، پروژه انفجار نفتکش‌ها در بندر فجیره امارات بود. سناریویی که با طراحی دستگاه‌های امنیتی اسرائیلی و پادویی منافقین بنا بود به یک ۱۱ سپتامبر برای انزوای ایران (یا در حالت خوش بینانه حمله محدود به ایران) تبدیل شود، اما نافرجام ماند. انگیزه سازمان برای این کار، نشان دادن قدرت خود و احیای مجدد روحیه از دست رفته بود. پروژه واگذار شده استخبارات سعودی به منافقین عبارت بود از: تحریف واقعیات حادثه خودزنی نفتکش‌های بندرفجیره و انتساب آن به جمهوری اسلامی. در مقابل سعودی‌ها متقبل می‌شوند که «تمام هزینه‌های ناشی از به هم خوردن مراسم سالانه در فرانسه و آمریکا را بپردازند.» در فاز اجرایی گردان‌های تروریسم مجازی و روانی منافقین در آلبانی به استعداد ده‌ها هزار اکانت، گروه و کانال جعلی فارسی و عربی در شبکه‌های اجتماعی وارد عمل و منشأ روزانه هزاران پیام فیک می‌شوند. اما واکنش کاربران فضای مجازی نیز جالب توجه بود. آن‌ها با هشتگ #یازده_سپتامبر_عربی دست به افشاگری علیه این سناریوی عبری-عربی زدند. این هوشیاری علل مختلفی داشت که به برخی از آن‌ها ذیلاً اشاره می‌شود؛

افشای فایل صوتی مکالمه تلفنی شهرام فاخته عضو رسمی و مسئول یگان سایبری فرقه تروریستی منافقین با حسین داعی الاسلام عضو دیگر این فرقه در آمریکا [این ضربه به حدی کاری بود که منافقین نتوانستند کوچک‌ترین تکذیبیه‌ای صادر کنند.]* توئیت یک کاربر عرب زبان به نام «@without__shadow»  که به نظر می‌رسد یکی از مأموران رده بالای اماراتی است و به اسنودن عربی معروف است: او در توئیت خود صراحتاً از نقش سیستم‌های امنیتی سعودی در هدف قرار دادن کشتی‌های بندر فجیره خبر داد.انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=21177