تاریخ : سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 16 August , 2022

«ترامپ» بازیچه دست اطرافیانش قرار گرفته است

  • کد خبر : 19226
  • 20 ژانویه 2019 - 12:24

نشریه نیویورکی «الگمینر» از امضای نامه سرگشاده بیش از ۴۰۰ نفر به اسم ایرانی به اصطلاح « دموکراسی خواه » برای دونالد ترامپ خبر داده است. در این نامه افراد بی هویت خواستار حمایت مالی و سیاسی آمریکا برای سرنگونی حکومت ایران شده اند.روزگار را ببینید که لیاقت دونالد ترامپ در حد کارتون خواب های بی هویتی است که خود را ایرانی خطاب کرده اند و با کمک یک تاجر بازنشسته دم ازسرنگونی حکومت ایران می زند.
درست است که دنیا می داند که ترامپ فهم و شعور سیاسی ندارد و بازیچه دست اطرافیانش قرار گرفته است اما نه تا این حد که مورد تمسخر تعدادی ولگرد خیابانی واقع شود که بخواهند از او سواستفاده سیاسی بکنند.
در نامه یاد شده آن ها خواستار آزاد شدن منابع مالی توقیف شده ایران در آمریکا هستند که به نوشته الگمینر حدود ۲ میلیارد دلار عنوان شده است.
گذشته ثابت کرده است که این گروه ها و حزب ها مورد تأیید ملت شریف ایران نیستند و آنان که ادعای ایرانی بودن کرده اند، وطن فروش و خائنینی بیش نیستند و سراپای وجودشان جرم و جنایت است که اگر قانون حقوق بشری باشد باید در هرکجای این کره خاکی باشند مورد بازخواست و مجازات قرار بگیرند.
در این نامه از شبنم اسداللهی یاد شده که خود مجرم و در زندان اوین زندانی بوده که مورد عف قرار گرفته و آزادانه از ایران خارج و به کانادا رفته است، آیا این دموکراسی نیست که یک مجرم مورد عف و بخشش قرار گیرد و اجازه سفر به هر کجای دنیا را داشته باشد؟
در ضمن اینان که درخواست کمک از دونالد ترامپ را دارند دشمنان ملت شریف ایران هستند که ملت ایران به ایرانی بودنشان شک دارند.

فرقه ضد بشری رجوی که تا کنون نتوانسته کاری از پیش ببرد و حنای او پیش غرب دیگر رنگی ندارد از این کارتون خواب های بدبخت سواستفاده کرده و آنان را وادار به چنین عمل زشتی نموده است.
این افراد پول های توقیف شده توسط آمریکا را برای خوشگذرانی می خواهند نه چیزی دیگر، مگر این ها نماینده ملت ایران هستند که درخواست دریافت پول های توقیف شده ایران را کرده اند؟ بادا که در بی هویتی سرگردان باشند.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز ایلام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=19226