• امروز : چهارشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 27 September - 2023

مروری بر دفتر خیانت های فرقه رجوی: جاسوسی و تهیه فیلم در زمان جنگ

  • کد خبر : 19224
  • 20 ژانویه 2019 - 12:12

در دیماه سال ۶۵ موقعی که عملیات کربلای ۴ اتفاق افتاد رهبری فرقه از تازه واردان به عراق بود، اما نیروهایش از سال ۶۰ در کردستان تحت اسم رزمندگان مجاهدین خلق درخدمت ارتش صدام حسین فعال بودند .
درآن زمان قانون به این صورت بود که نیروهای رجوی به صورت فیزیکی به پشت جبهه ها وحتی درون جبهه ها مراجعه و گزارش تهیه می کردند و به اطلاعات ارتش صدام می دادند و درقبال آن حضورخود درعراق را مشروع و امکانات عملیاتی و استقراری می گرفتند .
اما بعد از حضور رجوی وسیستم رهبری فرقه در بغداد ابعاد این بده بستان ها شکل جدی تر و پیچیده تری به خود گرفت.این چیزی که اکنون به عنوان فردی که چند سالی در تشکیلات فرقه رجوی بوده عنوان می کنم خاطره ای شنیده شده ازکادرهای قدیمی فرقه درخصوص جمع آوری اطلاعات جبهه وتحویل به عراق است.
بنده شخصأ از افرادی به نام های محمود ولی پور ، حسن غلامپور ، اسداله اکبری  که از افراد قدیمی سیستم نظامی رجوی هم بودند شنیدم که می گفتند درآن زمان یعنی عملیات های کربلاها و والفجرها وحتی رمضان اطلاعات ارتش صدام به آنها آموزش فیلم گرفتن و کار با دوربین داده بود و آنها هم به پشت جبهه ایران نفوذ کرده واقدام به فیلم برداری و تهیه گزارش و اطلاعات دست اول کرده اند .
نکته قابل توجه این بود که آنها می گفتند نیروهای صدام دوربین ها را آکبند و پلمپ درنقطه صفر مرزی به نیروهای اعزامی سازمان تحویل می داده و در روز و زمان بازگشت هم قبل از اینکه این تیم ها با احدی از نفرات خود سازمان تماس یا ارتباط برقرار کنند با همان نیروهای اعزام کننده صدام روبرو می شدند و دوربین و هرنوع گزارش تهیه شده را از آنها می گرفتند سپس آنها را تخلیه کامل و بعد اجازه مراجعه به فرقه داده می شد .
من که یک نظامی بودم از آنها پرسیدم شما که این کارها را می کردید فی الواقع پایتان نلغزید که روزی دچار تناقض شوید؟! طرف حساب شما اکنون یک کشور بیگانه است ؟
درجواب می شنیدم که می گفتند برادر (منظور مسعود رجوی) گفته وقتی صدام در منطقه جزام بود وهیچ کس جرأت ساییدن تن به او را نداشت ما به خاطر منافع مشترکمان ریسک همه چیز را پذیرفته ایم و فردای پیروزی کسی نمیاد از ما بپرسد چگونه و با چه پروسه ای به قدرت رسیده اید . بلکه صاحب قدرت خود ما هستیم واین سیکل امروز ( یعنی مزدوری و دادن اطلاعات) هم درهمان چارچوب مبارزه و جنگ آزادیبخش است .
این بی تناقضی فرقه رجوی در دادن اطلاعات و اسرار مملکت خود به بیگانه صرفأ با توجیه این که فردای روزگار خود صاحب قدرت هستند وجوابگو نخواهند بود خیانت هایی مانند کربلای ۴ را رقم می زد .
اکنون هم تمامی فشارهای تحریم ومشکلات اقتصادی ملت ایران از همان خیانت های رجوی برای بیگانه سرچشمه می گیرد .

یادداشت از: عباس

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز کرمانشاه

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=19224