• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024

مسعود رجوی، خفاشی در تاریکی

  • کد خبر : 18539
  • 27 نوامبر 2018 - 12:08

مسعود رجوی همیشه در پستو و زیر زمینهای ضد بمب زندگی کرده است واین نیروهای او هستند و بودند که با دادن خون خود ضامن طول عمر بیشتر این ضحاک خون آشام شدند. او بایستی همیشه در هزار توی کثیف خود مانند خفاش درتاریکی زندگی کند، آخر رهبر یک انقلاب است، آن هم انقلاب دموکراتیک و قرار است که برای خلق قهرمان آزادی! به ارمغان بیاورد.

اگر هم قراراست که اتفاقی برای کسی بیافتد خوب ملکه در ملا عام هستند چه بهتر که مانند اشرف ، موسی و یا کاظم قربانی فدایی این خون آشام باشند چون برای او چند دستاورد دارد . اول اینکه به حیات کثیف خود بیشتر ادامه می دهد و دوم خون آنها باعث رشد ، ترقی وشعله کشیدن انتقام و یا به عبارت بهتر باید گفت که سفت کردن هر چه بیشتر طناب اسارت بر گردن اسرای دربند این فرقه خواهد شد.
و این بهترین بازی برای این فرد کثیف است تا همه چیز را قربانی خود واهدافش بکند، همان کاری که با بهترین دوست خود محمد حنیف کرد ، همان کاری که با همسر خود اشرف ربیعی کرد و یا با موسی خیابانی که به قول خودش لنگر تشکیلات بود ولی همیشه باید یکی سر باشد و آن یک نفر نیز مشخص است کیست پس چه بهتر که بقیه به هرنحوی شده از سر راه برداشته شوند وسر به نیست شوند.
به امید روزی که دست مردم به این خون آشام وهیولای کثیف برسد و او را به سزای اعمال و خیانتهایش برسانند.
م. افروز
انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=18539