• امروز : یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 26 May - 2024

فرقه رجوی به مترسکی برای عملیات روانی از سوی آمریکا تبدیل شده است

  • کد خبر : 17854
  • 23 اکتبر 2018 - 17:23

فرقه رجوی که ترور مستشار آمریکایی در سالهای پیش از انقلاب سال۱۳۵۷را در کارنامه اش داشت و با دلایل مستند و محکمه پسند در لیست تروریستی آمریکا قرار گرفته بود، در ۱۰ مهرماه ۱۳۹۱ از لیست تروریستی این کشور خارج شد.


خروج یک باره فرقه رجوی از لیست تروریستی ایالات متحده، آن هم پس از حدود ۱۳ سال، مسئله قابل تاملی هست که چرایی آن به دگردیسی استراتژیک این فرقه در مواجهه با آمریکا رخ داد.
مسعود رجوی و درس آموختگانش در راس این فرقه، متخصص صدور احکام ثانویه ایدئولوژیک در مواجهه با مشکلات هستند. این فرقه بدون کوچکترین پایبندی به اصول ساختاری سازمان مجاهدین خلق که مبارزه با امپریالسم بود، برای خروج از بحران خود را به هر کشور و گروهکی فروختند تا بقایشان را حفظ کنند و خروج از لیست تروریستی آمریکا نیز نتیجه همین خو دفروختگی و مزدوری ها بود.
فرقه رجوی که پس از حضور آمریکایی ها در عراق، خلع سلاح شد، روش کینه ورزی شان نسبت به ملت ایران را از نظامی به خیانت و جاسوسی های پست تغییر داد و در نتیجه ی مزدوری های کوچک و بزرگ توانستند نظر کاخ سفید را به اقدامات مذبوحانه خود جلب کنند. اما کاخ سفید ثابت کرده حد و اندازه ی این فرقه فقط در سطح بهره برداری های خائنانه از آنان هست و نه آلترناتیوی که مریم رجوی در این چند ساله از آن سخن می گوید و اثبات بی ارزش بودن فرقه رجوی در نظر کاخ سفید، سخنان سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه ایالات متحده بود که برای چندمین بار اظهار داشت، مجاهدین خلق در بین ملت ایران جایگاهی ندارند.
در واقع این فرقه در ازای خروج از لیست تروریستی، تنها به مترسک عملیات روانی و بلندگوی اتهام زنی آمریکا علیه کشورمان تبدیل شده است و نه گروهی که کاخ سفید حساب ویژه و آلترناتیو روی آن داشته باشد.
انتهای پیام / انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17854