• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024

فرقه تروریستی رجوی از کجا تامین مالی می شود؟ رجوی از آغوش صدام به بغل آل سعود پرید

  • کد خبر : 17462
  • 01 اکتبر 2018 - 10:44

این سئوالی است که اذهان همه را به خود مشغول کرده است.

آیا این واقعیت دارد که با کمک مردم تامین مالی می شود؟

آیا با مالی – اجتماعی امورات خود را می چرخاند؟

آیا خود کفا می باشد یعنی که منبع درآمد دارد؟ مثلا از قبل سرمایه  گذاری کرده ؟

از سوی دولت سابق عراق تامین مالی می شد؟

و در نهایت دولت آل سعود به آنها کمک مالی می کند؟

مسعود رجوی در سال ۱۳۵۸ و نشستی که برگزار شد از مسئولین فرقه در آن زمان خواست که وارد سرمایه گذاری شوند تا در آینده نیازی به کسی نداشته باشند ( نقل قول از نبی سیف) که در تاریخ دهم شهریور در عراق کشته شد.

سئوال این است که آیا فرقه سرمایه کلانی در خارج دارد و گردانندگانی دارد که هیچ رابطه ایی با فرقه ندارند؟ این موضوع قابل تأمل است و باید روی آن کمی فکر کرد چون ولخرجی که فرقه می کرد و می کند هیچ همخوانی ندارد.

تامین مالی فرقه در گذشته توسط دولت سابق عراق بود کما اینکه خانم هدایتی تصریح کرد که گونی های پول را از مخابرات عراق تحویل می گرفت ولی آنها به ما می گفتند که از مالی – اجتماعی پول در می آوریم و واقعا خنده داره بود چون به چشم خودم می دیدم.

گونی پر از پول را در صندوق عقب خودروی پیمانکار می گذاشتند.

مخارج فرقه بعد ازسقوط دولت عراق چندین برابر شد. برای حفظ خود در عراق مجبور بود هزینه زیادی کند لذا باید دنبال منبع مالی جدیدی می رفت، جز عربستان جای دیگری وجود نداشت چون سرکرده فرقه با ملک عبداله، پادشاه عربستان دوست بود. خود رجوی در یک نشست صوتی همه را گفت و تصریح کرد که من را به خانه شخصی خودش دعوت کرد.

بله فرقه بعد از سرنگونی دولت عراق جفت پا پرید در بغل آل سعود و از آن به بعد تامین مالی شد کما اینکه گفته می شود سه تن طلا تحویل فرقه شده است.

این فرقه برای رسیدن به امیال شوم خود دست به هر کاری زده و می زند. رهبر فرقه در نشستی مثال می زد از کشوری فلان نفر گفته برای منافع خودمان حاضرم که دامن هم بپوشم.

شما که از دامن هم عبور کردید و هر روز خود را به یکی آویزان کردید بعد هم دم از استقلال سیاسی و مالی می زنید در صورتیکه از نوک انگشتان تا فرق سر وابسته به آل سعود و غیره هستید.

یادداشت از ش. ف

عضو جدا شده در آلبانی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17462