• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

حقه بی شرمانه فرقه رجوی علیه جداشده ها

  • کد خبر : 16758
  • 21 آگوست 2018 - 12:24

دولت و کمیساریای آلبانی از یک هفته پیش دریک زد و بند بی شرمانه با فرقه تروریستی رجوی فرزندان جداشده ما از این سازمان ضدانسانی را تحت شدید ترین فشارها قرار داده تا هتل محل زندگی شان را ترک وهمچنین انها را از حقوق مستمری شان محروم ساخته است.

خبرهای رسیده از آلبانی حاکی از آن است که اعضای جداشده در وضعیت سخت و شرایط مالی نامناسب و بدون داشتن سر پناه به سر می برند. این فشارها که از طرف وزارت کشور آلبانی و به درخواست رهبران تروریست و آزادی کش فرقه سازماندهی و به اجرا درآمده است از این موضع صورت می گیرد که با ایجاد مشکلات معیشتی باردیگر آنها را مجبور به بازگشت به زندان مانز (اشرف۳) نمایند.

فعالان حقوق بشر در سر تا سر جهان
بیش از ۳۰ سال است که فرزندان ما در مناسبات مخوف رجوی و تحت شدیدترین شیوه های مغزشویی قرارداشته و دارند .آنها شرایط هولناک دو جنگ و همچنین مهیب ترین بمباران های تاریخ بدنبال حمله نظامی آمریکا به عراق که طی آن دهها نفراز آنها در جریان آن بمباران ها قربانی شدند را دارند وهمچنین درجریان اقامت در اشرف و لیبرتی در چند نوبت به آنها حملات موشکی تروریستی گردید که عده دیگری را قربانی کرد.

با انتقال اعضا از عراق به آلبانی ما خانواده ها از اینکه فرزندانمان از یک کشور ناامن و قربانی جنگ و تروریست به یک کشور اروپایی با رعایت استانداردهای حقوق بشری منتقل می شوند خیلی خوشحال و امیدوار بودیم ولی در نهایت تاسف بار دیگر شاهد هستم که فرزندانمان این بار به گونه ای دیگر و ضمن تبانی دولت و کمیساریای آلبانی با یکی از مخوف ترین سازمانهای تروریستی دهه اخیر قربانی شده اند.

از ابتدای انتفال اعضای اسیر از عراق به آلبانی طی یک معاهده ننگین و شرم آور و چهار جانبه بین دولت آمریکا، دولت آلبانی، کمیساریای ملل در آلبانی و فرقه تروریستی رجوی فرزندان ما از اولیه ترین حقوق انسانی مندرج درحقوق بشر جهانی ، حق اقامت و پناهندگی فردی، حق کار و انتخاب حق خروج از کشور آلبانی محروم ومستمری ماهیانه محروم نموده اند. مسئولین دولت آلبانی وکمیساریا که بنا به قوانین پناهندگی میزبان این پناهجویان محسوب شده اند اخیرا بی شرمی را از حد گذرانده و فرزندان بی دفاع ما را از هتل محل اقامت اخراج و حقوق آنها را هم قطع نموده اند. درهمین جا از کلیه خانواده های اعضای اسیر و جداشدگان می خواهیم صدای خود را به هرشیوه ای که می توانند بلند کرده و مرعوب تصمیم های سرکوب گرایانه آنها که در راستای دلجویی از رجوی جنایتکار وتحت فشار قراردادن عزیزان ما به باز گشت مجدد به زندان دهکده مانز(اشرف ۳) می باشد نشوند.

بی شک دربرابر مقاومت و اتحاد وهمبستگی ما دولت و کمیساریای آلبانی ودست های پشت پرده عوامل رجوی آمریکایی ناگزیر به عقب نشینی درقبال این توطئه کثیف و ضدانسانی خواهند بود.

خانواده های خوزستانی اعضای تحت اسارت فرقه رجوی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=16758

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»