• امروز : یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 26 May - 2024

نمایش «ویلپنت» در فرقه رجوی عملا با شکست مواجه شد / سرنوشتی بهتر از مسعود رجوی و حکومت بعث عراق در انتظار فرقه نخواهد بود

  • کد خبر : 15745
  • 04 جولای 2018 - 12:25

پروژه صهیونی-وهابی نمایش ویلپنت که چیزی به غیر از مهیا کردن یک تریبون ظاهراً ایرانی برای بیان صریح خواسته های کاخ سفید نبود عملاً با شکست مواجه شد. این پروژه فقط در رسانه های وابسته به جنگ طلبان آمریکایی انعکاس مثبت داشت و استقبالی از شعارهای آن در میان سیاستمداران مطرح، حتی نزدیک ترین آنان به آمریکا، صورت نگرفت.

در خبرها آمده بود که یک زن و مرد ایرانی الاصل تابع بلژیک و یک دیپلمات ایرانی در سفارت اتریش به اتهام برنامه ریزی جهت اقدام علیه نمایش ویلپنت دستگیر شدند. جزئیات بیشتری از این اتفاق تاکنون بیرون داده نشده است. این موضوع همزمان با سفر رئیس جمهور روحانی به اتحادیه اروپا اتفاق افتاد، همان اتحادیه اروپایی که در نمایش ویلپنت مورد انتقاد شدید سخنرانان جنگ طلب آمریکایی قرار گرفت که چرا با سیاست های ترامپ همراهی نمی کند.
بلندگوهای فرقه رجوی که البته سالیان سال است هیچ اختیاری از خود نداشته و فقط به رله مطالب امثال فاکس نیوز می پردازند در این رابطه به عقده گشایی پرداخته و تلاش کردند تا با هیاهو اولاً سفر هیئت بلند پایه ایرانی به اتحادیه اروپا را تحت الشعاع قرار دهند و ثانیاً بر شکست خفت بار نمایش ویلپنت سرپوش بگذارند.
باید دید که چه جریاناتی در دنیا بیشترین مخالفت را با سفر رئیس جمهور ایران به اتحادیه اروپا داشته اند؟ درست بعد از شکست نمایش ویلپنت و همزمان با سفر آقای روحانی و مذاکره ی ایشان با اروپاییان، آیا این دستگیری ها تصادفی بوده است؟
مسعود رجوی یک بار برای کسب قدرت در ایران سرنوشت خود را به سرنوشت صدام حسین گره زد و با او از صحنه سیاسی و بین المللی حذف گردید. اکنون تتمه فرقه رجوی به رهبری مریم رجوی سرنوشت خود را به جریان جنگ طلب آمریکایی گره زده است که قطعاً سرنوشتی بهتر از مسعود رجوی و حکومت بعث عراق در انتظارشان نخواهد بود.

ابراهیم خدابنده

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز تهران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=15745