• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

مسافران و افراد مقیم در اروپا آگاه باشند: گول وعده های پوشالی فرقه تروریستی رجوی را نخورید

  • کد خبر : 15363
  • 19 ژوئن 2018 - 9:33

فرقه تروریستی رجوی با برپایی کارناوال های تبلیغاتی در مقابل کلیسای بزرگ شهر کلن و برخی کشورهای اروپایی با هدف حضور مردم در مراسم ویلپنت پاریس تبلیغ می کند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، فرقه منفور رجوی برای پر کردن سالنها و صندلی های این مراسم که قرار است در ۳۰ ژوئن ( ۲۰۱۸) برگزار شود با وعده دادن های پوشالی از قبیل سفر به پاریس ، گشت و گذار در شهر، هتل ، غذا و امکانات صنفی افراد را برای حضور در مقابل مریم قجر فرا می خواند.
امیر موثقی یکی از جدا شده ها و فعالان جریان مخالف فرقه رجوی در اروپا در این باره نوشت: اینجانب به عنوان یکی از اعضای شکنجه شده و زندانی شده در این فرقه تروریستی در خاک عراق به فارسی زبانان هشدار می دهم خودتان را وارد لجن زار این فرقه تروریستی نکنید.
وی اظهار داشت: فرقه رجوی در این مراسم از حاضرین هیچ پذیرایی نمی کند و از هتل، غذا و امکانات رفاهی خبری نخواهد بود و در آخر با یک ساندویچ سرد حاضرین را به بیرون هدایت می کنند.
موثقی اظهار داشت: در آخر به فرقه تروریستی رجوی هشدار می دهم که از برپایی میز کتابهای فرقه گرایانه و با اهداف شوم در مرکز اصلی شهرها به طور خاص در شهر کلن که ایرانیان و فارسی زبانان بسیاری هستند خودداری کند.
این جدا شده افزود: مردم از شما نفرت دارند و هر لحظه این امکان وجود دارد که میز کتاب ، کتابها و بروشورهای مربوط به بر نامه مریم قجر را بر سر و رویتان بکوبند و تف کنند به مریم قجر و این یک تو دهنی بزرگ خواهد بود، این بساط ننگینتان را جمع کنید.
انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=15363

نوشته های مشابه

10ژوئن
وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد
به بهانه سال‌روز یک خفت تاریخی

وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند