تاریخ : دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰ Monday, 29 November , 2021

یارِ غارِ مریم رجوی در نشست فرقه رجوی در واشنگتن جوگیر شد

  • کد خبر : 14603
  • 07 می 2018 - 9:48

وکیلِ پست فطرت و کثیفِ رئیس جمهور آمریکا به صورت نمادین توافقنامه هسته‌ای ایران را پاره کرد و بر روی آن آب دهان انداخت.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی فراق، رودی جولیانی، یارِ غارِ مریم رجوی که سابقه روابط نامشروع در فرقه رجوی دارد طی سخنانی در نشست فرقه تروریستی رجوی در واشنگتن جوگیر شد و گفت: رئیس جمهور (آمریکا) به اندازه ما به تغییر نظام (ایران) پایبند است؛ به ویژه با حضور مایک پمپئو وزیر امور خارجه در سمت راست او و حضور جان بولتون مشاور امنیت ملی در سمت چپ او.

وی سپس برگه‌ای را به عنوان توافقنامه هسته‌ای ایران از روی میز برداشت و به صورت نمادین آن را پاره کرد و دو بار آب دهان بر روی آن انداخت.

جولیانی اما تاکید کرد اینکه می‌گوید ترامپ از برجام خارج می‌شود را بر اساس اطلاعاتی که از مقامی در کاخ سفید شنیده باشد، نگفته است.

این در حالی است که حدود یک هفته به موعد (۲۲ اردیبهشت) تمدید تعلیق تحریم‌های ایران (ذیل برجام) توسط آمریکا باقی مانده اما «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور این کشور تهدید کرده که اگر «معایب توافق هسته‌ای ایران» برطرف نشود، تحریم‌ها را باز می‌گرداند.

جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده که توافق هسته‌ای قابل مذاکره مجدد نیست و تغییر مفاد این توافق، از جمله در زمینه سقف زمانی محدودیت‌ها بر برنامه هسته‌ای را نمی‌پذیرد.

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14603