• امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023

صادق زبید، برادر زاده یکی از اسیران فرقه رجوی: رهبران فرقه رجوی از درک و فهم شرایط عاجز هستند

  • کد خبر : 14486
  • 29 آوریل 2018 - 9:40

صادق زبید، برادرزاده عبدالرضا زبید از اعضای تحت اسارت فرقه رجوی در دفتر انجمن نجات شعبه خوزستان با اعضای این دفتر ملاقات کرد.

در جریان این دیداراعضای انجمن با تبریک سال نو از حضورشان در دفتر انجمن تشکر کردند. اعضای انجمن آخرین اخبار و وضعیت فرقه رجوی و اعضای جدا شده در آلبانی را به اطلاع وی رسانده و تاکید کردند سال جدید نوید بخش خبرهای دل گرم کننده و شیرین برای خانواده هاست، زیرا از همان ابتدای سال فرار و جدایی اعضا از زندان رجوی استارت خورده است.

سران فرقه رجوی در سال گذشته تصور می کردند که با انتقال اعضا از تیرانا به کمپ موسوم به «اشرف ۳» و قرنطینه کردن اعضا در یک کمپ نظامی متروکه امریکایی در دهکده مانز می تواند مانع از جدایی اعضا گردند و اوضاع همانند عراق پیش خواهد رفت ولی فرار بی سابقه اعضا از این زندان جدید و اعتراضات مستمر آنها در داخل کمپ که در برخی اوقات به درگیری فیزیکی هم انجامید نشان می دهد تا کجا رهبران این فرقه از درک و فهم شرایط و تغییر مواضع اعضا عاجز هستند. وضعیت در حال حاضر به حدی به هم ریخته و شکننده است که اعضای جدا شده هیچ چشم اندازی برای ادامه بقا این فرقه در سال ۹۷ قائل نیستند و این سال را سال فروپاشی نام گذاری کرده اند.

زبید در ادامه  گفت: من اخبار آلبانی را از طریق فضای مجازی و سایت های مختلف دنبال می کنم. این فرقه در عمل دیگر هیچ حرفی برای گفتن ندارد و فقط به شیوه مزدوری برای بیگانگان ارتزاق می کند که این نمی تواند تا آخر ادامه داشته باشد از طرف دیگر ما مستمرا شاهد جدایی اعضا هستیم، آنها جانشان به لب رسیده است.
اعضای انجمن با اشاره به برخی از حرکات اعتراضی اعضا در درون تشکیلات اظهار امیدواری کردند که ادامه این اعتراضات بتواند فروپاشی این فرقه ضد انسانی را بزودی رقم بزند و انشاالله روز آزادی اسیران چندان دیر نیست.


نامه به رئیس جمهور محترم آلبانی
عالیجناب ایلیر متا
اینجانب صادق زبید درخواست دارم که بنام آزادی و اساسی ترین حقوق مندرج در منشور حقوق بشر سازمان ملل که نسبت به آن پایبند می باشید برای آزادی و ملاقات با عمویم آقای عبدالرضا زبید که سال ها در فرقه رجوی از حق دیدار و تماس با خانواده محروم شده ما را تحت حمایت خود قرار دهید. بی شک خانواده ها و عواطف و احساسات پاک تمامی انسان های آزادیخواه شما را مورد تقدیر و تحسین قرار خواهند داد.
به امید محقق شدن تمامی آرمان های انسانی و موفقیت شما
با احترام صادق زبید
ایران . خوزستان

انتهای پیام/ انجمن نجات مرکز خوزستان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14486

نوشته های مشابه

10می
اتحادیه اروپا و معیارهای دوگانه تروریسم
به بهانه سال روز اعلام فرقه رجوی به عنوان گروه تروریستی توسط اتحادیه اروپا:

اتحادیه اروپا و معیارهای دوگانه تروریسم

03می
ابراهیم خدابنده؛ فردی که زندگی خود را وقف مبارزه با فرقه رجوی کرده است