• امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023

استراتژی فرقه رجوی دیگر به بن بست رسیده است/ پیام شورشِ یک زنِ سفیه و ناقص العقل / فرقه رجوی ۳۵ است که وعده سرنگونی می دهد واین وعده هر شش ماه یک بار تمدید می گردد

  • کد خبر : 14476
  • 28 آوریل 2018 - 11:29

اخیرا مریم رجوی پیامی برای مردم ایران فرستاد که البته تکرار همان حرفهای قبلیست که طی این سی سال خودش و شوهرش مطرح کرده اند.

در این پیام از تمام اقشار مردم خواسته شده که با تشکیل کانونهای شورشی و گسترش آن به هزار کانون شورشی در تمام استانهای کشور زحمت کشیده و قیام سراسری را براه بیندازند و ایران را سرنگون کنند و لابد مریم رجوی را بر اریکه قدرت در تهران بنشانند. یعنی خیلی روشن و واضح پیام داده است که زحمتش را مردم ایران بکشند ولی قدرتش را فرقه رجوی بدست بگیرد.

بیچاره مریم رجوی سفیه و ناقص العقل که احتمالا از میزان منفور بودن خودش و فرقه اش در میان مردم ایران اطلاع کافی ندارد تصور می کند که در میان مردم ایران جایی دارد که چنین فرامینی را صادر می کند. آیا او واقعا در این توهم است که رهبر مقاومت در ایران است یا خودش را به حماقت می زند و اتفاقا خیلی هم خردرند است.

در دی ماه سال گذشته مردم در اعتراض به شرایط اقتصادی در داخل کشور تجمعات اعتراضی در چند شهر برپا کردند و البته فرقه رجوی که همیشه مترصد اینگونه فرصت هاست خودش را داخل کرد که جواب دندان شکنی از جانب مردم ایران دریافت نمود. مریم رجوی مدعی بود که اینها کانون های شورشی مجاهدین خلق هستند در حالیکه هیچ اسم و رسمی از فرقه رجوی در این اعتراضات مشاهده یا شنیده نشد.

اینگونه پیام ها که مردم چنین و چنان کنند نشانگر به بن بست رسیدن استراتژی فرقه رجوی طی این سالیان است. ما که در این فرقه بودیم به غیر از درماندگی و وادادگی و توسل به دامان دشمنان ایران و ایرانی چیز دیگری از این فرقه ندیدیم.

حالا سئوال اینجاست که چرا مریم رجوی در این شرایط بحث کانونهای شورشی و خیزشهای مردمی را در پیش می کشد. مگر مسعود رجوی مدام تأکید نمی کرد که ایران  فقط و فقط به دست ارتش آزادیبخش ملی سرنگون می شود و راه دیگری نیست. برای هر کس واضح است که استراتژی فرقه رجوی به ته خط رسیده است. آیا واقعا این تشکیلات پوسیده توان و قدرت سرنگونی را دارد؟ به نظر من از پیام مریم رجوی که قطعا جایی در میان مردم ندارد روشن است که خیر. اگر او می توانست مردم را دور هم جمع کند و قیام مردمی را شکل دهد اول اوضاع نابسامان داخل فرقه اش را سامان می داد.

فرقه رجوی ۳۵ است که وعده سرنگونی می دهد که این وعده هر شش ماه یک بار تمدید می گردد. فرقه نه تنها جذب نیرو ندارد بلکه روز به روز تحلیل می رود.

در نظر داشته باشید که رجوی آنقدر دروغ گفت و تحلیل های کذب و غیر واقعی داد که حتی هواداران فرقه در اروپا و آمریکا را هم از دست داده است. حتی کسانی را می شناسم که سالیان سال از فرقه  پشتیبانی می کردند ولی الان چنین افرادی هم از این فرقه فاصله گرفته اند. شورای به اصطلاح ملی مقاومت هم که داستان خودش را دارد و جز نارضایتی چیزی در آن مشاهده نمی شود.

نتیجه ای که از این بحث می گیرم این است که تمام این گنده گویی های مریم رجوی در خصوص نا آرامیهای داخل کشور ناشی از پوچی و بی تأثیری این فرقه در میان مردم ایران است و تمام تلاش مریم رجوی هم صرفا اسیر و دربند نگاه داشتن اعضای فرقه است. پیام اخیر مریم رجوی چیزی به غیر از انداختن تیری در تاریکی نیست. نه کانون شورشی وجود دارد و نه از قیام مردم خبری هست و نه از این پیام ها آبی برای مریم گرم می شود که بر اریکه قدرت بنشیدند.

ماهیت و عملکرد فرقه رجوی از سالها پیش برای همه روشن بوده و کسی آن را جدی نمیگیرد و روی آن حساب باز نمی کند.

محمد هاشمی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14476