• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

کانون های شورشی، گاف بزرگ فرقه سرکوبگر رجوی در راستای نشان دادن ماهیت خود

  • کد خبر : 14393
  • 25 آوریل 2018 - 9:02

فرقه رجوی با پیام های تحریک آمیز و تشویق آمیز درراستای اقدام وایجاد کانون شورشی در بین مردم ایران به ماهیت خشونت طلبی و تروریستی خود ناآگاهانه اعتراف کرده است.
کانون شورشی یا همان فوکوایسم با تعابیری یکنواخت و دارا بودن ریشه های تاریخی به عنوان یک تئوری جنگی در قرن بیستم به کار گرفته شد که در نهایت با رسوایی و شکست به پایان رسید.
این واژه دلالت بر نوعی استراتژی جنگ چریکی یا کانون شورشی دارد که به وسیله دکتر« ارنست چه گورا » طرح و توسط «رژی دبره» قانونمند شد و به دلیل ضعف نبود بسیج جدی مردم و نداشتن پایگاه مردمی و اجتماعی با شکست مواجه شد که از لحاظ تاریخی این استراتژی به بن بست رسیده و ناکام، می توان به کانون های شورشی در کلمبیا به تاریخ ۱۹۶۱، در گواتمالا و اکوادور به تاریخ ۱۹۶۲، در پرو سال ۱۹۶۳ و سال ۱۹۶۷ در بولیوی اشاره کرد که همه آنها با شکست مواجه شدند.
حال گروه تروریستی فرقه نمای رجوی که در رسانه ها و جوامع بین المللی ژست حقوق بشری و ضد خشونت به خود می گیرد در یک اقدام که بیشتر به اعتراف شبیه می باشد در فضاهای مجازی پیام ایجاد کانون های شورشی در داخل ایران می دهند و با این اقدام خود را کانون و مرکز ایجاد شورش قرار داده است.
همانطور که از لحاظ ادبی مشهود است واژه کانون برابر است با مرکز و نقطه ثقل و کلمه شورش مترادف است با عبارت هایی همچون اغتشاش، بلوا و خشونت طلبی که از طرف عده ای خاص انجام می گردد .
فرقه نمای رجوی که رد پای خود را در اغتشاشات دی ماه ایران کتمان می نمود و آنها را واکنش های خودجوش مردم می خواند با این اقدام که پس از دی ماه انجام داده خیلی سریع ماهیت آنارشیسم بودن خود را با چنین پیام هایی افشاء و برملا نمود. حال باید مزدوران رجوی به دنبال بر طرف کردن و خنثی نمودن این تناقض و آبروریزی باشند .

یادداشت از بیژن

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14393

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»