• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

نامه افشاگرانه یکی از جدا شده های فرقه رجوی به نخست وزیر آلبانی: فرقه رجوی در هر کجا که باشد، خطر آنجا را تهدید می کند / فرقه را تحت فشار قرار دهید تا با ملاقات خانواده های اعضا موافقت کنند

  • کد خبر : 14378
  • 24 آوریل 2018 - 11:06

یکی از جدا شده های فرقه رجوی به نخست وزیر آلبانی نامه نوشت.
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق متن نامه ادوارد ترمادو به « ادی راما » به شرح زیر است:
نخست وزیر محترم کشور آلبانی
جناب آقای ادی راما
اینجانب یک ایرانی مسیحی هستم، که در جنگ هشت ساله بین ایران وعراق ۹ سال در اسارت در کشورعراق بودم و پس از پایان جنگ متاسفانه به فرقه رجوی که درعراق ارتشی به نام ارتش آزادیبخش بنا کرده بود پیوستم و مدت دوازده سال از عمر و جوانی خود را بیهوده در بیابان های عراق از دست دادم.
هدفم از پیوستن به سازمان مجاهدین دقیقآ برای رسیدن کشورم به آزادی و دمکراسی بود، برای همین هدف نیز از بازگشت به کشورم پس از تحمل ۹ سال اسارت سر باز زده و به سازمانی که در نگاه اول برایم جلوه مردمی داشت پیوستم.
اما پس از گذشت مدتی و پس از اشغال کویت به دست ارتش صدام و قیام کردهای عراق بر علیه حکومت دیکتاتوری وقت درعراق، فرقه رجوی و ارتش به اصطلاح آزادیبخشش برای حمایت از صدام دست به سرکوب کردهای عراقی زد،سرکوبی بسا خونین با شیوه های غیر انسانی، با سرکوبی کردهای عراق برای بسیاری از ما که از اردوگاه های اسیران ایرانی درعراق به فرقه پیوسته بودیم روشن شد که فرقه و ارتش آنها دقیقآ در خدمت حکومت دیکتاتوری عراق هستند و در واقع ارتش دوم صدام حسین به حساب می آیند، البته پس از سرکوبی قیام کردهای عراق توسط فرقه، صدام حسین در یکی از سخنرانی هایش بدون نام بردن از منافقین از غیر عراقی هائی که در دوران شقب از حکومت عراق پشتیبانی کردند تقدیر نمود.
منافقین امروزه در کشور شما هستند، اما اکثر افرادی که اکنون در کشور شما در درون تشکیلات فرقه می باشند کسانی هستند که فرقه رجوی آنان را با زور و اجبار و مغزشوئی در درون تشکیلات خود به گروگان گرفته است.
آقای نخست وزیر آیا از نظر انسانی و از نظر قانون کشورتان ممنوع الملاقات کردن افرادی در هر تشکیلات با عزیزان و خانواده خود پذیرفته است؟
متاسفانه امروزه حقوق بشر بازیچه ای در دست قدرت های جهان بیش نیست و قدرت ها با کارت حقوق بشر سیاست های خود را به پیش می برند، وگر نه در هیچ قانونی و در هیچ مذهب و مسلکی رفتاری که فرقه رجوی با افراد خود در تشکیلات دیکتاتورمابانه خود دارند قابل قبول نیست، آیا عده ای انسان را بیش از سه دهه در حصار قرار دادن و قطع تماس با دنیای بیرون و آزاد، و وادار کردنشان به تارک دنیا و زندگی کشیش گونه و مدام در گوششان از خون و کشتار و مرگ گفتن تاثیر روانی روی آنها ندارد؟ و آیا این نقض حقوق بشرنیست؟ اگر نیست، پس نقض حقوق بشر کدام است؟
فرقه رجوی در هر کجا که باشند خطر آن محیط را تهدید می کند، فرقه در گذشته با فریب دادن اروپائی ها پول های کلانی از مردم اروپا در کشورهای مختلف اخاذی کرده اند، اما در سال ۲۰۰۳ همین افراد که امروز در خاک شما حضور دارند در برابر چشمان همان مردم اروپا که پول خود را به فرقه داده بودند، اوج وحشیگری خود را به نمایش گذاشتند، منظورم خودسوزی های همان سال است که اعضا با این عمل مردم اروپا را شوکه کردند، اعضای فرقه اگر مجبور شوند همین کار و بدتر از آن را در کشور شما انجام خواهند داد.
نخست وزیر محترم کشور آلبانی
ما جدا شدگان و اعضای پیشین فرقه شاهدان زنده ای هستیم که می توانیم برآنچه که در تشکیلات فرقه دیده ایم صادقانه شهادت دهیم و هر آنکسی را که مایل باشد با دلیل و منطق قانع نمائیم که فرقه رجوی و رهبری آن چیزی نیستند که خود را به جهانیان معرفی می کنند، چهره خندان رهبری فرقه چهره ای است که با ماسک اسلام دمکراتیک پوشیده شده، پرونده فرقه مملو از کشتار، ترور، بمب گزاری در درون کشورمان، عملیات نظامی بر علیه نیروهای کشورمان، فروش اطلاعات ملی و هزاران خرابکاری دیگر .
آقای نخست وزیر، به عنوان یک ایرانی که خود دوازده سال قربانی فریبکاری های رجویسم در بیابان های عراق بوده ام از شما درخواست دارم به عنوان یک دولتمرد مسئول، به عنوان ریئس یک دولت، و به عنوان یک انسان، فرقه را تحت فشار قرار دهید تا با ملاقات خانواده های اعضای خود موافقت کنند تا اینکه خانواده های این افراد گرفتار بتوانند پس از بیش از سه دهه عزیزان خود را در آغوش بگیرند، امیدوار هستم تا در آینده شاهد این حرکت انسانی توسط شما و در کشور شما برای افراد تحت ستم در تشکیلات فرقه باشیم.
موفق باشید.
انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14378

نوشته های مشابه

30می
آخر من مادر چه گناهی کردم + فیلم
فاطمه پیکانی، مادر رنج کشیده مرتضی قدیمی

آخر من مادر چه گناهی کردم + فیلم

30می
تو رو خدا به ما کمک کنید، فرزندان ما را ربودند + فیلم
اعظم‌السادات فدایی، مادر چشم انتظار مجید حاج‌علیرضایی در مقابل مقر صلیب سرخ در تهران

تو رو خدا به ما کمک کنید، فرزندان ما را ربودند + فیلم