• امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023

عادل حزبه پور، برادر یکی از اسیران فرقه رجوی: فرقه رجوی با دروغ و نیرنگ اعضای ساده لوح را به بازی گرفته است/ فرقه رجوی هیچ آینده ای ندارد و اعضا هم بعد از سال ها به این واقعیت پی برده اند

  • کد خبر : 14124
  • 14 آوریل 2018 - 10:55

عادل حزبه پور برادر عبدالامیر حزبه پور از اعضای تحت اسارت فرقه رجوی در دفتر انجمن نجات مرکز خوزستان حاضر و با اعضای آن دیدار نمود.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل از انجمن نجات، در این دیدار که روز سه شنبه مورخه ۲۱/۱/۹۷ برگزار شد اعضای انجمن نجات شعبه خوزستان ضمن خوشامد گویی و تبریک سال جدید آقای حزبه پور را در جریان آخرین وضعیت و تحولات فرقه رجوی در آلبانی و اعضای خوزستانی که ظرف ۲ ماه اخیر شجاعانه طلسم اختناق رجوی را شکسته و آزاد شدند قرار دادند.

اعضای انجمن تاکید کردند که تلاش خستگی ناپذیر سالیان خانواده و افشاگریهای اخیر جامعه جدا شدگان در آلبانی جواب داده و تشکیلات رجوی را در وضعیت شکننده و در مرحله فروپاشی قرار داده است. خبرهای رسیده از درون تشکیلات حاکی از مساله داری اعضا نسبت به عملکرد و وعده های دروغ مسئولین فرقه است.
عادل حزبه پور در پاسخ توضیحات اعضای انجمن گفت: سران فریب کار سازمان سالیان اعضا را علاف کرده اند. وی گفت: آنها با دروغ و نیرنگ سالیان اعضای ساده لوح را به بازی گرفتند و عمر و جوانی آنها را تلف کردند. حزبه پور اظهار داشت: اعضا اگر حتی زندانی هم بودند حداقل هفته ای یکبار ملاقات داشتند و یا بعد از چند سال دوران محکومیت آنها تمام می شد . او افزود: این فرقه هیچ آینده ای ندارد و اعضا هم بعد از سالیان به این واقعیت پی برده اند .
اعضای انجمن در پایان ضمن آرزوی آزادی هر چه زودتر برادر آقای عادل حزبه پور برای ایشان سلامتی و موفقیت را در سال جدید آرزو کردند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14124

نوشته های مشابه

10می
اتحادیه اروپا و معیارهای دوگانه تروریسم
به بهانه سال روز اعلام فرقه رجوی به عنوان گروه تروریستی توسط اتحادیه اروپا:

اتحادیه اروپا و معیارهای دوگانه تروریسم

03می
ابراهیم خدابنده؛ فردی که زندگی خود را وقف مبارزه با فرقه رجوی کرده است