• امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023

موج جدایی از فرقه آغاز می شود / رجوی جان افراد را به لبشان رسانده است

  • کد خبر : 14058
  • 09 آوریل 2018 - 9:06

در طی یک ماه گذشته و خصوصا در ایام نوروز مریم رجوی سعی کرد با استفاده از ترفندهای مختلف از قبیل بهانه تهدیدات امنیتی و آدم ربایی و اعتراض دولت آلبانی که کاملا دروغ و بدون پایه و اساس بود جلوی ترددات افراد به خارج از اشرف ۳ را بگیرد.

همه این ترفند ها برای جلو گیری از ریزش نیرو بود که اگر پایشان به تیرانا می رسید فرار می کردند. این ترفندها و اعمال محدودیت ها فقط چند روز برای مریم رجوی کارساز بود و طی هفته ای که گذشت دو نفر که یکی از آنها جزو کادرهای با سابقه بالای سی سال در تشکیلات بود، بدون توجه به تمامی حرفهایی که مریم رجوی در خصوص تهدیدات موجود در خارج از مقر زده بود، تصمیم به فرار گرفتند و هم اکنون در دنیای آزاد و بدون محدودیت های رجوی قدم گذاشته اند که ما این آزادی را به دوستان عزیزمان و خانواده های آنان تبریک می گوییم.
اطلاع دارم که دو نفر دیگر هم دو روز پیش توانستند از چنگ تشکیلات رجوی و اسارتگاهش رهایی پیدا کنند که مجدد به این دوستان و خانواده هایشان تبریک می گوییم.
اما در این موضوع دو نکته نهفته است. نکته اول اینست که رجوی جان افراد را به لبشان رسانده که تصمیم به فرار آنهم علیرغم تهدیداتی که رجوی علیه این افراد بکار برد گرفتند.
نکته دوم اینکه ثابت شد که رجوی به زور و با انتشار خبرهای جعلی نمی تواند جلوی تصمیم نفرات را برای رهایی و آزادی از زندان تشکیلات بگیرد. این تشکیلات در حال حاضر در حال فروپاشی است و ما هم با افراد داخل تشکیلات تماس داریم و دوستانمان را از موضوعات آگاه می کنیم تا تحقق رهایی همه دوستانمان ما هم ساکت نمی نشینیم.
ایام عید هم با رهایی دوستانمان به کام مریم رجوی تلخ شد. امید است که خبر های آزادی بیشتری در راه باشد. بنا به خبرهایی که از فرقه به ما می رسد همین ترفندها و محدودیتها موجب شده تا افراد داخل تشکیلات در حال جنگ و دعوا باشند و اعتراضات به اوج خود رسیده و تشکیلات حالت انفجاری به خودش گرفته است.
یادداشت از محمد هاشمی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14058