• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

فرقه رجوی، فرقه دین فروش و وطن فروش آمریکایی

  • کد خبر : 13061
  • 03 فوریه 2018 - 11:13

در این روزها که تلاش های نجات یافتگان از فرقه رجوی برای دریافت مستمری پناهندگی از کمیساریا به ثمر نشسته است، مریم رجوی بر آن است تا دوباره کمیساریای ملل متحد را فریب بدهد و دنبال این است که بگوید یک اشتباه و یک سوء تفاهم رخ داده و مستمری کسی قطع نشده است. فرقه رجوی حتی مدعی شده که دارد بیش از سهمیه تعیین شده کمیساریا کمک می کند. مریم رجوی حسابی به دست و پا افتاده تا آب رفته را به جوی برگرداند و به بعضی از نفرات هم گفته که بیایند پولشان را حتی بیش از موعد بگیرند.

دیگر تمام شد. ما جدا شدگان خوب دیدیم که این فرقه دین فروش و وطن فروش آمریکایی چگونه با جسم و روح نفرات بازی میکند و الان هم به دنبال این است که بازهم یک تعداد را زیر چتر خودش نگه دارد تا سود سیاسی ببرد و از طریق آنان جاسوسی کند ولی کور خوانده است. دیگر تمام شد و این همه فریب و نیرنگ، کاری از پیش نبرد.

اخیرا در اعتراضات صنفی مردم در داخل کشور این فقط فرقه رجوی بود که همسو با دشمنان ایران خواهان خشونت و خون ریزی بود. باز هم رجوی دارد با زندگی مردم عادی بازی میکند تا بتواند در دیدگاه آمریکا و اسرائیل و سعودی به نوکری پذیرفته شود. اما نقاب از چهره رجوی برداشته شده و دستش برای همه رو گردیده است. رجوی جانی و خیانتکار هیچ جایگاهی در بین مردم ندارد.

طی این چند مدت اخیر که افرادی از فرقه جدا شدند، چه رنجهایی که فقط به خاطر دخالت فرقه نکشیدند. تمام خانواده ها شاهد هستند که چه بلاهایی بر سر افراد آوردند. من فقط به سرکرده این فرقه خبیث می گویم که ای ریا کار کثیف، تو بدتر از شمر و یزید هستی. تو به اسم اسلام و قرآن افراد را جذب کرده و به بند کشیده ای اما دم از جدایی دین از دولت می زنی. هر کجا قافیه تنگ می آید فورا رنگ عوض می کنی و همیشه نقاب به چهره داری. کار تو از این حرفها گذشته. ننگ و نفرین بر تو باد که دین افراد را هم گرفتی و آنان را از هرچه اسلام است بیزار کردی. حتما خدا این کارت را در کارنامه ات برای آخرت نوشته است.

اما ای رجوی ملعون، بدان که حداقل ما جداشدگان هیچ گاه نمی گذاریم که دست نجس تو به قدرت برسد. دیگر به آخر خط رسیده ای و حتی نفرات داخل فرقه ات هم خوب می دانند که الان با فریب تو به بند کشیده شده اند و منتظر فرصت برای فرار هستند. دیگر نمی توانی با دروغ کسی را نگاه داری. این را خودت بهتر از هر کس دیگر می دانی.

به امید روزی که تمام اسرای گرفتار در فرقه آزاد شوند.

یادداشت از مجید آتش افروز

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=13061

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»