• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024

اعتراض خانواده های خوزستانی به انتقال اجباری فرزندانشان به «اشرف ۳»

  • کد خبر : 12315
  • 26 دسامبر 2017 - 11:21

خانواده های خوزستانی اسیران دربند فرقه رجوی تصمیم انتقال اجباری فرزندانشان از شهر تیرانا به زندان مانز (کمپ اشرف ۳) از سوی رهبران این فرقه را یک تصمیم ضد انسانی دانسته و به شدت محکوم کردند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فراق به نقل از انجمن نجات، خانواده های خوزستانی با انتشار نامه ای نوشتند: شکی نیست که هدف از این اقدام ضدانسانی مسئولین فرقه رجوی چیزی نیست جز اینکه آنها می خواهند فرزندانمان را همانند دوران حضور این گروه درعراق همچنان دراسارت خود نگاه و از دسترسی به دنیای آزاد محروم سازند.

طبعا انتقال اجباری فرزندانمان به مکانی محصور شده به این دلیل بوده است که آنها با مشاهده زندگی مردم عادی جامعه کشور آلبانی و همچنین نسبت به فریبکاریهای سالیان رهبران فرقه  روز به روز آگاه تر و تصمیم به جدایی ورفتن به دنبال زندگی خود می گیرند.

اما زهی خیال باطل که دوران برده داری و فریبکاری و پوشاندن واقعیت های موجود از سوی رهبران فرقه رجوی به پایان رسیده و البته ما خانواده های چشم انتظار هم هرگز درمقابل این توطئه ضد انسانی ساکت ننشسته واجازه نخواهیم داد که بیش ازاین زندگی عزیزانمان قربانی شوم رهبران فرقه شود و بار دیگر دژ رجوی دراشرف ۳ را هم بر سر او و مسئولین گروهش خراب و فرزندانمان را آزاد خواهیم کرد. همچنین از همه نهادهای حقوق بشری و به خصوص دولت آلبانی می خواهیم تا نگذارند سازمان موسوم به مجاهدین خلق درکشوری آزاد به ترویج افکار منسوخ شده دوران برده داری خود ادامه دهند .

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12315

نوشته های مشابه

13می
میثاق می‌بندیم که در صحنه نبرد با رجوی تا آخر ایستاده‌ایم / اهداف و آرزوهایمان دست یافتنی است
پیام قدردانی سرپرست «جنبش دادخواهی مادران گیلک» از مسئول «تشکل مادران انجمن نجات»

میثاق می‌بندیم که در صحنه نبرد با رجوی تا آخر ایستاده‌ایم / اهداف و آرزوهایمان دست یافتنی است

01می
خواهش می کنم دلت برای خواهرت بسوزد، دیگر پیر شدم
فریده پرورش، خواهر چشم انتظار فریدون پرورش

خواهش می کنم دلت برای خواهرت بسوزد، دیگر پیر شدم