تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱ Monday, 23 May , 2022

عدالت، چیزی جز بستن بلندگو و تریبون مریم رجوی منفور نیست

  • کد خبر : 12207
  • 19 دسامبر 2017 - 12:55

آنچه فرقه رجوی از آن دم می زند، مدعای حقوق بشر، صلح دوستی، نوع دوستی و دیگر شعارهای عامه پسندی است که اگر ذره ای به آن اعتقاد داشتند در طی این ۴۰ سال، لااقل می توانستند جایگاه و ارزشی در بین ملت برای خود کسب کنند. اما فاصله ی حرف تا عمل این بی هویت ها فراتر از حد تصور است.
این فرقه اگر کوچکترین دلسوزی برای ملت ایران داشتند، همه ی تلاششان را برای کشاندن جنگ در کشور نمی کردند. این ها اگر ذره ای صداقت کلام داشتند هر روز شعار تشدید تحریم ها را نمی دادند چرا که هر کودکی می فهمد تحریم ها اثر مستقیم در امرار معاش شهروندان آن کشور خواهد داشت و بیشترین تاثیرات تحریم بر زندگی آنان است.
این اگر نوع دوستی و حقوق بشر را که هر روز از زبان سرکرده شان ابراز می شود، درک می کردند دست کم همان اعضای مفلوک خودشان را در فضای آزاد اروپا، مجبور نمی کردند در منطقه ای دور افتاده و همچون انسان های اولیه زندگی کنند.
مریم رجوی همگام با اربابان آمریکایی و سعودی، فعالیت های بی شرمانه و پستش را تشدید کرده و هر روز با پیام های سراسر دروغ و خائنانه رو در روی ملت ایران می ایستد و وقیحانه خودش را حامی و حتی پرزیدنت ملت می خواند در حالی که او و فرقه اش در نظر مردم ایران منفور و مستحق اشد مجازات هستند.
وعده ی خدا در مورد این فرقه محقق شده و این ها در گمراهی خودشان دچار شده اند و می بینیم که در اروپا و به قول خودشان مهد آزادی و دموکراسی بازهم اسیر بند های ذهن گمراهشان، راهی بیابان و کمپ های قرون وسطایی شده اند. اما کسانی که به این زن بی شرم و خائن تریبون و اجازه سخنوری می دهند باید پاسخگوی جنایات این فرقه در حق ملت ایران باشند آن ها باید چشم و گوششان را به سمت خانواده های آسیب دیده از خشونت این فرقه کنند تا بفهمند روی اسب غلط شرط بسته اند.
ما خانواده های انجمن نجات استان سیستان و بلوچستان ضمن محکوم نمودن سخنان و پیام های سراسر دروغ و خائنانه مریم رجوی در اشاعه ی ایران هراسی و دروغ بزرگِ، حمایت ایران از تروریسم و نقض حقوق بشر توسط ایران در منطقه، از سیاستمداران اروپایی می خواهیم عدالت را برگزینند و عدالت، چیزی جز بستن بلندگو و تریبون مریم رجوی منفور نیست.

انتهای پیام / انجمن نجات استان سیستان و بلوچستان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12207

نوشته های مشابه

18می
مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند
انگیزه‌های فرقه رجوی از ساخت مسجد ضرار

مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند

15می
رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند
یادداشتی به بهانه بازی جدید فرقه رجوی با ساخت یک مسجد در اسارتگاه «مانز»

رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند