تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Saturday, 21 May , 2022

خانواده های اعضای اسیر فرقه رجوی در سمنان: سالهاست منتظر یک ارتباط کوچک از جانب عزیزانمان هستیم

  • کد خبر : 11344
  • 26 اکتبر 2017 - 10:49

طی هفته گذشته یک سلسله نشست با حضور خانواده های اعضای اسیر فرقه رجوی و مدیر عامل انجمن نجات جناب آقای ابراهیم خدابنده و تنی چند از اعضای جدا شده از فرقه در انجمن نجات سمنان برگزار گردید. در این نشست خانواده های مذکور با ایراد بیانیه ای خطاب به سازمان های بین المللی و حقوق بشری گفتند ما پذیرای فرزندانمان هستیم و در مقابل رجوی از آنها حمایت می کنیم . آنها افزودند که ما سالهاست منتظر یک ارتباط کوچک از جانب عزیزانمان هستیم و طی این سالیان تعدادی از مادران و پدرانمان بخاطر دوری و حسرت دیدار در این دنیا نیستند. می خواهیم به ارگانها و مسئولین امر در کشور آلبانی بگوئیم که مسبب اصلی این حسرت ها رجوی است رجوی ظالمی است که طبیعی ترین حق اعضاء یعنی آزادی را سلب نموده است. خانواده هائی که انتظار داشتند فرزندانشان در پیری عصای دست و کمک حالشان باشند اما امروز فرزندشان در چهار دیواری کمپ های رجوی محبوس هستند و جای بسی افسوس دارد که در زندان رجوی جوانی و عمر خویش را پشت دیوارهای پوچ و آرزوهای بر باد رفته به بطالت گذرانده اند.

ما خانواده ها انتظار داشتیم بعد از انتقال به آلبانی عزیزانمان از حق و حقوق و آزادی عمل برخوردار باشند متاسفانه همان رفتار گذشته فرقه در رابطه با آنان اعمال می شود .آنان از حداقل ها محروم هستند. و اجازه ارتباط با خانواده ی خود را نیز ندارند .از طرفی طی این مدت فرقه تلاش نموده با گرفتن تعهد های اجباری آنها را به سکوت و ماندن وا دار نماید .شرایط فعلی فرقه در تنظیم با اعضای گرفتار هیچ تفاوتی با گذشته نکرده است تعدادی از افراد خواهان خروج و جدائی هستند ولیکن فرقه مانع این کار می شود و با تهدید قطع مقرری جلوی آنها را می گیرند. بنابراین به رجوی و فرقه اش اجازه ندهید افراد را در تشکیلات با تهدید و فشار وادار به تبعیت نماید تا کی باید اعضای گرفتار همچون بردگانی تابع ضوابط دگم و افکار خشونت طلبی رجوی قرار بگیرند. ما از مسئولین کشور آلبانی در خواست داریم مانع اقدامات رجوی در کشورشان شوند و اجازه ندهند حقوق این افراد پایمال شود .عزیزان و دوستان ما این حق را دارند که یک زندگی به دور از خشونت و فرقه گرایی داشته باشند .تا آنجا که می دانیم فرقه تلاش می کند این افراد را هر چه بیشتر محدود نماید و به خارج شهر تیرانا ببرد تا نیروها از انظار دور باشند و هر گاه خواستند صدای هر کدام را که می خواستند خاموش نمایند.
لذا ما خانواده ها ی حاضر در این نشست از مجامع بین المللی و حقوق بشری در خواست داریم نسبت به آزادی فرزندان در بند مان اقدام عاجل نمایند و همچنین خواستار محاکمه رجوی و سایر سران فرقه در دادگاه های بین المللی به دلیل جنایت علیه بشریت می باشیم .

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز سمنان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=11344

نوشته های مشابه

15می
ما را از نگرانی خلاص کن / امکان تماس تلفنی، خواسته تمام خانواده‌های اسیران فرقه رجوی + فیلم
ناصر رحیم اربابی، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی:

ما را از نگرانی خلاص کن / امکان تماس تلفنی، خواسته تمام خانواده‌های اسیران فرقه رجوی + فیلم

02می
چرا جمهوری آلبانی برای خانواده‌های ایرانی ویزای سفر صادر نمی‌کند؟
محمد اکبرزاده، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی خطاب به نخست وزیر آلبانی:

چرا جمهوری آلبانی برای خانواده‌های ایرانی ویزای سفر صادر نمی‌کند؟

27آوریل
چشم‌انتظاری ۳۴ ساله خانواده «حمداله مستانه»
درخواست ملاقات خواهر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی از دولت آلبانی

چشم‌انتظاری ۳۴ ساله خانواده «حمداله مستانه»