• امروز : شنبه - ۵ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 25 March - 2023

عباس اسدی،برادر یکی از اسیران فرقه رجوی: ماهیت کثیف رجوی برای همه روشن شده و جز نابودی راه دیگری ندارند

  • کد خبر : 10854
  • 26 سپتامبر 2017 - 9:54
 این ها یک گروه ضد بشری هستند درحالیکه خودشان زمینه کشته شدن برادرم ابراهیم دراشرف را بوجود آوردند به نام برادر دیگرم بنام اسماعیل که هنوز دراسارت فرقه است یک فحش نامه برعلیه من وخانواده ام صرفا بدلیل اینکه امکان سوء استفاده از خون برادرم را به آنها ندادیم درسایت هایشان منتشرکردند که البته ما فهمیدیم کارخودشان است چون برادرمان را می شناختیم. اینها ماهیت کثیف شان برای همه روشن شده و جز نابودی راه دیگری ندارند. 

روز سه شنبه مورخه ۲۸ شهریور اعضای انجمن نجات شعبه خوزستان با توجه به کسالت آقای حاج عباس اسدی در منزل ایشان حاضر و از وی عیادت کردند  حاج عباس اسدی برادر اسماعیل اسدی از اسیران گرفتار فرقه رجوی است و یک برادر دیگرش بنام ابراهیم اسدی دراشرف قربانی خشونت طلبی رجوی شد.اعضای انجمن ضمن احوالپرسی وآرزوی سلامتی وتندرستی برای آقای اسدی اخباری از وضعیت آلبانی واعضای جدا شده را به اطلاع ایشان رساندند. اعضای انجمن با تاکید بر نقش فعال اعضای جدا شده وافشاگریهای بی وقفه آنها گفتند: فرقه رجوی درسردرگمی عجیبی گرفتارآمده است. خبرهایی که درسایت ها منتشرمی شود حاکی از آن است که بدلیل اتحاد وهمدلی جامعه جدا شده ومراجعات مکرر آنها به کمیساریا وطرح شکایات از عملکردهای ضدانسانی فرقه رجوی سرکردگان این فرقه به یک عقب نشینی درقبال خواسته های جدا شدگان تن داده اند. موج جدایی اعضا روزانه ادامه دارد  و تقلاهای مذبوحانه مریم رجوی ودیگرسرکردگان فرقه هم برای جلوگیری از روند جدایی ها پاسخی نگرفته است. بهرحال چشم انداز بسیار روشنی مقابل اعضای تحت اسارت این فرقه است.

آقای اسدی درپاسخ ضمن تشکر از حضور اعضای انجمن بمنظور عیادت از وی گفت من از ابتدا ودرشرایطی که هنوز شناخت درستی از این فرقه نداشتم از آنها بشدت متنفربودم. این ها یک گروه ضد بشری هستند درحالیکه خودشان زمینه کشته شدن برادرم ابراهیم دراشرف را بوجود آوردند به نام برادر دیگرم بنام اسماعیل که هنوز دراسارت فرقه است یک فحش نامه برعلیه من وخانواده ام صرفا بدلیل اینکه امکان سوء استفاده از خون برادرم را به آنها ندادیم درسایت هایشان منتشرکردند که البته ما فهمیدیم کارخودشان است چون برادرمان را می شناختیم. اینها ماهیت کثیف شان برای همه روشن شده و جز نابودی راه دیگری ندارند.

ما همچون گذشته برای آزادی تمامی اعضای اسیرتلاش میکنیم واصلا هم کوتاه نمی آییم.اعضای انجمن ضمن تشکراز احساس مسئولیت انسانی آقای اسدی برای ایشان سلامتی وبرادرشان رهایی از بند فرقه را آرزو کردند .

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10854

نوشته های مشابه

25مارس
وقتی صدام حفاظت منطقه «نوژول» را به باند رجوی سپرد
بازخوانی جنایات رجوی علیه کردها

وقتی صدام حفاظت منطقه «نوژول» را به باند رجوی سپرد

13مارس
وقتی می‌توانی آدم بکشی که توانسته باشی گدایی کنی
واکاوی اظهارات کارشناسان مستند «ایران اید» خیریه اشرف / 2

وقتی می‌توانی آدم بکشی که توانسته باشی گدایی کنی

12مارس
رهبر فرقه خودش را مالک جان و مال همه می‌داند /  می‌گفتند که ما اینها را هلندی کردیم
واکاوی اظهارات کارشناسان مستند «ایران اید» خیریه اشرف / 1

رهبر فرقه خودش را مالک جان و مال همه می‌داند /  می‌گفتند که ما اینها را هلندی کردیم