تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Saturday, 21 May , 2022

اذان «نامرضیه» در مراسم تحلیف یک برده

  • کد خبر : 10715
  • 18 سپتامبر 2017 - 14:09

هنوز معلوم نیست که  زهرا مریخی باوجود حضور ده ها تن افراد مسن تر و با تجربه تر ازخود که برخلاف او ، زندان های مخوف شاه را تجربه کرده اند ، به این مسئولیت – که اگر مقام تشریفاتی صرف هم باشد که هست – اقلا ازنظر ظاهری مهم است – به این مقام انتصاب شد؟

مقامات و رده های کذائی درفرقه ی رجوی همگی با میزان سرسپردگی به رجوی واگذار می شود وبنابراین باید گشت و از مطلعین قضیه سئوال کرد که این خانم چه خدماتی برای رجوی کرده که اینگونه ارتقا یافته است!

چرا که اظهارات افراد مختلف در توجیه انتخاب او ، به قدر کافی منطقی نبود!

جالب است که درمراسم افتتاحیه ی این خیمه شب بازی ، اذانی با صدای مرضیه پخش شد و آن قسمت از اذان که مورد تایید شیعیان بود ، حذف شد !

این نمایشکاری ها می تواند اهداف زیر را داشته باشد :

۱- بگویند که حقوق زن در سازمان بیشتر از مردان است وموذن آن یک زن است!

من ضمن اینکه به برابری حقوق زن ومرد احترام می گذارم ، این اعتقاد را ندارم که درمقابل افراط هایی که برعلیه زنان شده ، این بار باید برعلیه مردان بشود و اگر فرقه رجوی چنین کرده، برای ریاکاری است که این شیوه ی نامرضیه !! را انتخاب کرده و تو گویی که حقوق زنان با تحقیر مردان بدست میآید وشرط لازم وکافی اعاده ی حقوق زنان درپایمالی حقوق مردان است!!

دراین مورد خاص ، بازهم رجوی دچار ریاکاری بزرگی شده وخود را بربالای سر این زنان الکی رهبر و رئیس شده ، قرار داده و درتحلیل نهائی ، مرد خاصی را ( خودش را ) بربالاسر زنان نشانده و این زنان ضمن اینکه به سرکوب مردان کمک موثری می کنند ، بردگی جنسی را بهمراه بردگی فکری وجسمی که مردان محکوم به تحمل آن هستند ، بر دوش بکشند!!

رجوی به مردان هم تراز خودکه کاملا ازنظر سیاسی وشخصیتی اخته شده اند ، هنوز هم اعتماد لازم را نداشته و هنوز هم محکم کاری را دراین مورد بجا می داند !

بدین ترتیب درماهیت قضیه ، زنان وابسته به رجویه هستند که گرفتار ستم مضاعف بوده و با شال قشوهایی که بعمل می آید ، این ستم نامرئی تر می گردد!

۲- انتخاب اذان  مرضیه دراین راستا و به منظور عوامفریبی بوده و عدم ذکر نام امام اول شیعیان در متن این اذان ، نشان دادن چراغ سبز به مثلا سنی های افراطی است !

این بازی کردن با متن اذان شیعی ، درتضاد کامل با ادعاهای همیشگی رجوی هست که فرزند دوم این امام را ( امام سوم شیعیان را ) مقتدای بزرگ خود معرفی می کنند!

اگر تظاهر به تقلید از امام سوم کار درستی است ، بی توجهی به امام اول که پدر بزرگوار ایشان هم هست ، هیچ دلیل وتوجیه منطقی ندارد الا باید گفت که کاری است درجهت تحقق اهداف نابخردانه ی دوگانه ای که قبلا معروض افتاد !

یادداشت از صابر

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10715

نوشته های مشابه

18می
مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند
انگیزه‌های فرقه رجوی از ساخت مسجد ضرار

مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند

15می
رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند
یادداشتی به بهانه بازی جدید فرقه رجوی با ساخت یک مسجد در اسارتگاه «مانز»

رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند