تاریخ : یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰ Sunday, 19 September , 2021
حماسه خانواده‌های چشم انتظار

خواهر چشم انتظار حمداله مستانه: فدای تو شوم برادر، ما را بیش از این چشم به راه مگذار

  • کد خبر : 30620
  • 16 آگوست 2021 - 11:22

خواهر چشم انتظار «حمداله مستانه» خطاب به برادر اسیر خود در فرقه رجوی گفت: برادر عزیزم همیشه، شب و روز، از تو حرف می زنیم، از دلمان خارج نمی شوی برادر، فدای تو شوم، ما را بیش از این چشم به راه مگذار.
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، طاووس مستانه در روز چهارم همایش سراسری انجمن نجات اظهار داشت:
«من طاووس مستانه خواهر حمداله مستانه هستم. چندین سال است که تلاش می‌کنم تو را ببینم ولی نمی‌توانم ببینم. مادر هم در این راه جانش را گذاشت، مادر جانش را فدا کرد، عمرش را بخشید. برادر بیش از این چشم ما را در انتظار مگذار. آخر آدمی چقدر می تواند چشم انتظاری بکشد و چشمش به راه بماند. خواهش می کنم، قربانت بروم برادر، چه می شود برگردی تا ببینمت. آدم خانواده اش را این قدر در انتظار نمی گذارد. خواهرش را، برادرش را، همه ما چشم به راه تو هستیم. همیشه، شب و روز، از تو حرف می زنیم. از دلمان خارج نمی شوی برادر. فدای تو شوم، قربانت گردم برادر، خاک زیر پایت می شوم. چشم انتظار هستیم. خودت مرا می شناسی. چندین بار طی سال ها آمدم اشرف، بچه هایم را بی حمایت گذاشتم و آمدم دنبال تو. تو را بیش از حد دوست دارم. خواهش می کنم، قربانت شوم برادر، ای برادر بیش از این نمی توانم بگویم، التماس می کنم، فقط التماس می کنم به تو که برگرد.
اینجا همه چیز برای تو آماده است، خانه، زندگی. چرا خودت را آنجا زجر می دهی. آدم چگونه راضی می شود که خانواده اش چشم انتظار باشد؟ الان هم که پدرت در وضعیت خوبی نیست، لحظات آخرش است و منتظر توست. امیدوارم صدایم را بشنوی و قبول کنی که برگردی. این خواهش ما را قبول کن برادر.»

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30620