۞ حضرت علی (ع) :
مؤمن هرگاه سخن گويد ياد (خدا) مى كند و منافق هرگاه سخن گويد بيهوده گويى مى كند. (تحف العقول، ص212)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 28369
  • 20 ژانویه 2021 - 11:01
  • ارسال توسط :

طی روزهای اخیر برخی از اهالی منطقه مانز در آلبانی به دفن مشکوک اجساد این فرقه در قبرستان آنها اعتراض کردند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، این مخالفت ها با دفن اجساد تا جایی پیش رفت که وزارت کشور آلبانی به درخواست فرقه، جهت حفاظت از قبرها نیروی پلیس اعزام نمود، زیرا بیم آن داشتند که مردم قبرهای آنان را نبش کرده و اجساد را خارج کنند.

برخی از مردم آلبانی هم اعتقاد دارند که این اجساد پاک نیستند و نباید در قبرستان های آنها دفن گردند.

مردم کشور آلبانی، روزهای اولی که این فرقه وارد کشورشان شده بود به خاطر عدم آشنایی استقبال کرده و روی گشاده نشان دادند اما کم کم چهره مخوف این فرقه وحشتناک برای مردم، افکار عمومی و رسانه های آزاد در این کشور رو شد.

از همان روزی که خانواده سمیه محمدی وارد کشور آلبانی شد کم کم استارت بدبینی مردم آلبانی نسبت به جریان منحرف رجوی زده شد.

خانواده دردکشیده محمدی که از آن سوی دنیا (کانادا) به کشور آلبانی جهت دیدار با دخترشان رفته بودند نتوانستند با جگر گوشه شان دیدار کنند، در مقابل در انظار عمومی  توسط برخی عناصر فرقه رجوی مورد بی حرمتی و آزار و اذیت قرار گرفتند. مردم با دیدن این صحنه ها متناقض شده بودند، نمی دانستند که حرکت های مریم رجوی و کادو هایش را باور کنند یا اینکه ضرب و شتم پدر و مادری که به جز دیدن دخترشان خواسته دیگری نداشتند.

حتی قتل بی رحمانه «مالک شراعی» که به شدت شک برانگیز بود نیز مردم این کشور را دچار تردید کرد که آیا دولت این کشور عناصر مطلوبی را در خود جای داده است یا نه؟

سوالی که مردم از خود و در محافل خودی مطرح می کردند این بود که از کجا معلوم فردای روزگار این جماعت به ما هم حمله نکنند و خون ما را زمین نریزند؟

از طرفی روشنگری های بسیار جامع و به موقع رهاشده ها از این فرقه مخوف نیز مزید بر علت شد تا مردم آلبانی به نقطه ای رسیدند که برای کفن و دفن اجساد فرقه رجوی به مخالفت برخیزند.

گزارش از: ارسلان صادقی اردبیلی

انتهای پیام / فراق

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.