۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 28118
  • 03 ژانویه 2021 - 9:17
  • ارسال توسط :

بعد از استقرار فرقه مجاهدین در آلبانی و دورس مانز پس از مدت کوتاهی تصاویری از قبرستان ایجاد شده درکمپ مربوطه منتشر شد و علی رغم گل کاری و شکیل کردن قبرستان آنچه قابل توجه است کمیت تعداد مرده ها در فرقه به مدت کوتاه است .

فرقه رجوی تعدادی از مرگ ها را صرفا جهت سوء استفاده درونی برای مقدس کردن مرگ برخی سران فرقه و فریب اعضای بدنه تشکیلات فرقه، رسانه ای کرده است !

از آنجایی که فرقه ضد انسانی رجوی از چند سال قبل از سقوط صدام در سال ۱۳۸۲ هیچ گونه جذب نیرویی نداشته و کم سن و سال ترین اعضای فرقه هم صرفا تعدادی از فرزندان اعضای قدیمی فرقه بودند که مربوط به اواخر دهه پنجاه می باشند ما بقی جملگی بالای ۶۰ و۷۰ سال سن دارند و مرگ و میرها به دلیل سالیان سختی و مرارت در بیابان های عراق و کمبودهای تغذیه ای و کارهای طاقت فرسای شبانه روزی می باشد. اما اکنون این طیف که کل فرقه را شامل می شود در مواجهه با ویروس کرونا بسیار آسیب پذیر هستند .

نکته نکبت بار در فرقه رجوی این است که سران فرقه در همین وضعیت هم از جنازه اعضاء سوء استفاده می کند و نمی خواهد به واقعیت تن داده و حتی خانواده های این اعضای نگونبخت را مطلع سازد. آنها کوچکترین رحم و مروتی به اعضا که در لحظات مرگ هستند ندارند و به آنها اجازه یک تماس برای آخرین حرف شان با خانواده را نمی دهند .

اینک هم قبرستان اشرف ۳ که برخی از اعضا به عمد روی آن قبرستان عشق! نوشتند در حال گسترش است. ننگ بر این عقاید و ایدئولوژی فرقه ای که به واقع ایدئولوژی انسان کش است .

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز کرمانشاه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.