۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 27471
  • 14 نوامبر 2020 - 10:09
  • ارسال توسط :
افشاگری جدید از رابطه سازمان تروریستی خبات کردستان با فرقه تروریستی رجوی

رجوی ها حساب سرکرده خبات کردستان را در پاریس شارژ کردند / دل بستگی وطن فروش ها به تروریست ها

سازمان تروریستی خبات کردستان ایران به رهبری باباشیخ حسینی، متهم به جاسوسی از گروهک های کردی برای فرقه رجوی شد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، آذرماه سال ۱۳۹۷ خبری مبنی بر کناره گیری سازمان تروریستی خبات کردستان از کمیته موسوم به همکاری احزاب کردستانی منتشر شد.

حال پس از گذشت نزدیک به ۲ سال از این خبر و کناره گیری خبات کردستان از کمیته همکاری گروهکهای کردی، یک منبع خبری موثق در شمال عراق دلیل این کناره گیری را اعلام کرد.

به نوشته بولتن نیوز، خبات کردستان ایران از زمان تاسیس کمیته همکاری احزاب کردستانی عضو فعال این کمیته در خارج از کشور بود، کمیته ای متشکل از دو شاخه کومله، دو شاخه دمکرات و خبات کردستان ایران.

اما برخی منابع کومله و دمکرات مطلع شدند که متن جلسات داخلی این کمیته قبل از رسانه ای شدن در سایت های فرقه رجوی منتشر می شود. همین امر شائبه جاسوسی خبات کردستان برای منافقین را بیشتر کرد.

از آنجائیکه نزدیک ترین گروه کردی به فرقه رجوی خبات کردستان بود از این جهت، انگشت اتهام به سمت خبات کردستان و در راس آن باباشیخ حسینی سرکرده این گروهک نشانه رفت.

دامنه اختلافات و کشمکش ها به حدی بالا رفت که در نهایت با فشار کومله و دمکرات، خبات کردستان ناچار به کناره گیری از این کمیته موهوم شد.

از طرفی دیگر فرقه رجوی به پاس خوش خدمتی خبات کردستان به آنها، ۵۰ هزار دلار به باباشیخ حسینی سرکرده خبات در پاریس اهدا کرد و این مبلغ چندی پیش به حساب باباشیخ حسینی در پاریس واریز شده است.

منابعی از گروهک های کومله و دمکرات قصد دارند بزودی در جلسه ای فوری در کمیته همکاری احزاب کردستانی بطور علنی، موضوع جاسوسی خبات کردستان برای فرقه رجوی را علنی کنند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.