۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 25826
  • 16 ژوئن 2020 - 12:07
  • ارسال توسط :
ضرورت هوشیاری خانواده های اسیران فرقه رجوی

فعالیت مجازی سرشاخه های فرقه رجوی در استان ها آغاز شده است

فرقه رجوی به منظور سوء استفاده و اغفال خانواده های اسیران خود خط جدیدی را با تعیین سرشاخه های مربوط به هر استان آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل انجمن نجات مرکز خوزستان، چند روز پیش خانواده یکی از اعضای دربند فرقه رجوی مرتبط با این انجمن خبر داده است: «روز گذشته بعد از سالها فردی با شماره ای ازخارج کشور روی واتساپ پیامی همراه با عکسی از برادرم برایم فرستاد که در آن پیام نوشته: من دوست برادرت هستم که به من گفته سلام و پیام خودش را به شما برسانم، درضمن اگر شما با او کاری داشتید به من بگوئید تا به وی اطلاع دهم. من هم در پاسخ به پیامش نوشتم اگر راست می گوئید به برادرم بگو تماس تصویری با ما بگیرد تا مطمئن شویم خودش هست.» «اما روز بعد سران فرقه با سوء استفاده از احساسات عاطفی عضو اسیر این خانواده، که متاسفانه رجوی طی سالیان او را با استفاده از به کارگیری روش های مغزشویی تحت اسارت ذهنی خود در آورده، مجبور می کند که با نوشتن چند جمله احوال پرسی ونام بردن از دیگر اعضای خانواده اعتماد آنها را جلب کرده و به خانواده اش بگوید من درحال نقل مکان به کشوری دیگر هستم. بنابراین اگر شما ازاین به بعد کاری داشتید به فلانی که اول برایتان پیام فرستاد بگوئید و من هم اگر کاری داشته باشم ازطریق وی به شما منتقل می کنم.»

از نوع این پیام چنین برمی آید که فرقه رجوی خط جدیدی را برای سوء استفاده و اغفال خانواده ها درپیش گرفته! آنها می خواهند با این ترفند فریبنده خانواده ها را به سرشاخه ای که فرقه برای هر استان مشخص کرده با پوش ارتباط اعضا با خانواده به خود وصل کند.

جای هیچ گونه تردیدی نیست که هدف فرقه وصل خانواده به سرشاخه خود برای سوء استفاده های بعدی از خانواده هاست و گرنه نیازی نمی باشد در حالی که برقراری تماس درتمامی کشورها با خانواده ها امکان پذیر می باشد عضو اسیر برای وصل ارتباط رابطی به خانواده اش معرفی کند و تاکید کند فلانی رابط من و شماست . بنابراین از چنین نوع ارتباط مشکوکی می توان این نتیجه را گرفت که سران فرقه رجوی بعد از موضوع ثبت بیش از ۱۱ هزار امضا درخواست خانواده ها از دولت آلبانی برای برداشتن ممنوعیت سفر خانواده های اعضای فرقه به آلبانی جهت دیدار با فرزندان اسیرشان حسابی به وحشت افتاده و از این طریق سعی دارد مستقیما ازطریق سرشاخه های خود به اسم ارتباط اعضا علاوه بر تخلیه اطلاعاتی خانواده ها به خصوص در زمینه موضوع ثبت امضاها آنها را با تهدید مجبور به عقب نشینی ازخواسته به حق خودشان کنند.

ولی باید به سران تهی مغز فرقه گفت که خوشبختانه طی این سالیان به دلیل افشاگریهای اعضای جداشده همه خانواده ها نسبت به ترفند ها وماهیت فرقه کاملا آگاه شده و به همین دلیل نه تنها هیچگاه فریب این طرح های فریبکارانه فرقه را نخواهند خورد بلکه عزم شان را برای آزادی عزیزانشان از دام شیطانی فرقه رجوی جزم تر کردند .

انتهای پیام / فراق

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.