۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 24310
  • 01 فوریه 2020 - 10:39
  • ارسال توسط :

«نرگس بهشتی» از خانواده های فعال عضو انجمن نجات که این روزها به جهت درگذشت مادر مهربان خود عزادار است با ارسال پیامی از اعلام همدردی خانواده های انجمن تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش فراق، در متن پیام «نرگس بهشتی» آمده است: سلام، از تمام دوستان و عزیزانی که با ما در غم ازدست دادن مادر عزیزم همراه بودند تشکر و قدردانی می کنم. پیام های تسلیت عزیزان را یک به یک دیدم و تازه فهمیدم خانواده من چقدر بزرگ بوده، من در کنار این خانواده بزرگ، قدرتم روز به روز بیشتر خواهد شد.
من نرگس بهشتی، قسم می خورم به چشمهای باز مادرم، به قطرهای اشک مادرم، تقاص چشم انتظاری مادرم را از مسعود و مریم رجوی خواهم گرفت و تا روزی که نفس می کشم با فرقه کثیف رجوی مبارزه خواهم کرد. داغ از دست دادن برادرم مرتضی و داغ مادر چشم انتظارم خون من را بیشتر به جوش آورد. من به کمک شما خانواده بزرگم، پرچم رجوی را پائین خواهیم کشید. تقاص مادران و پدران چشم انتظاری که از این دنیا رفتند و دیدار با عزیزانشان به قیامت شد را خواهیم گرفت. دوستان وعزیزانم دیگر سکوت نخواهیم کرد، ما دست به دست هم همانطورکه اشرف و لیبرتی را نابودکردیم آلبانی را هم در هم می شکنیم. درود بر خانواده بزرگم.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.