۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 23986
  • 07 ژانویه 2020 - 11:06
  • ارسال توسط :

بعد از بمباران جنایت کارانه آمریکا به مقرهای حشد الشعبی در استان الانبار عراق، رجوی تروریست که در خواب زمستانی طولانی مدت به سر می برد بیدار شده و فیلش یاد هندوستان نموده است و ضمن حمایت از جنایت غرب در عراق مدعی شده که این حمله و کشتار کافی نیست و باید مرکز اصلی جمهوری اسلامی را در تهران با خاک یکسان نمود.

باید به رجوی تروریست گفت مگر عددی هستی که بخواهند تو را تحویل بگیرند و به حرف های توی جنایتکار گوش کنند در ضمن اگر غرب می توانست تاکنون این کار را انجام داده بود و منتظر دستور جنایتکاری مانند شما نمی ماند . در ادامه برای اینکه رجوی به خودش روحیه بدهد عنوان می دارد که انتقام تروریست ها گرفتنی است البته خوابی که با خود به گور خواهد برد .
رجوی تروریست در ادامه چرندیات مدعی می شود که سلاحهای مجاهدین و ارتش کاغذی اش را به او برگردانند تا وی بتواند به سرنگونی دست یابد. اگر یک فرد عادی مدعی می شد شاید این حرف قابل درک کردن بود و می شد گفت که وی قدری در توهم به سر می برد ولی سخنگوی مجاهدین یا همان رجوی مغز خر خورده است که فکر می کند دستش به سلاح های آمریکایی می رسد. آیا این حرف و مدعی بودن که سرنگونی را با سلاح انجام می دهد این کار یک عمل تروریستی نیست ؟
اما چیزی که برای همه مدعیان دموکراسی روشن است حرف های رجوی در مورد کشتن و بدست آوردن سلاح هیچ محتوایی نداشته و انگار برای خودش روضه خوانی می کند تا شاید به نیروهای پیر و پاتال و مریض خود روحیه ماندگاری در تشکیلات بدهد و فکر کنند که دیر زمانی غرب به افراد مسئله دار و مریض فرقه رجوی سلاح خواهد داد . خوابی که مسئولین جنایتکار رجوی در اشرف سابق بعد از خلع سلاح مدعی آن بودند ولی بعد از گذشت چند سال شاهد بودیم که با چه خفت و خواری از عراق اخراج شدند و اکنون بعد از چند سال رجوی تروریست دلش برای کشتار و جنایت تنگ شده و به آن نقطه ای از توهم رسیده که درخواست سلاح برای کشتار دارد .
البته برای کسی مانند رجوی تروریست هیچ جای تعجب ندارد چون ماهیت وی با کشتار و ترور و جنایت عجین شده است و اگر یک روز این عمل کثیف را انجام ندهد دچار افسردگی خواهد شد. در انتها باید به رجوی و مریم قجر گفت که شما هرگز به این آرزو دست نخواهید یافت بلکه آن را به گور خواهید برد و تا می توانید استخوان های به دور انداخته شده امثالی مانند ترامپ را لیس بزنید و دمی تکان دهید تا شاید چیز بیشتری به شما بدهند. در ضمن این را بدان که سران جنایتکار آمریکایی تقاص این عمل جنایتکارانه را خواهند داد تا بدانند که مردم عراق صاحب دارند .

یادداشت از: هادی شبانی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.