۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 23529
  • 10 دسامبر 2019 - 8:26
  • ارسال توسط :

دختر یکی از اسیران فرقه رجوی گفت: تنها خواسته ام از پدرم این است که یک بار به حرف من گوش کند و به یک روز زندگی در خارج از زندان رجوی ساخته فکر کند.

به گزارش فراق، «نوشین» دختر «علی سپاه امیری» طی گفت و گویی در دفتر انجمن نجات مرکز کرمانشاه اظهار داشت: سال ۸۲ بعد از سقوط  دیکتاتورعراق به دیدار پدرم رفتم و در قلعه اشرف او را همراه با ماموران فرقه ملاقات کردم. در این ملاقات کوتاه پدرم همه اش نگران ما بود و می گفت اینجا خطرناک است و شما هر چه زودتر بروید، من درشرایط خطرناکی هستم .

وی ادامه داد: تنها خواسته ام از پدرم این است که یک بار در زندگی اش به حرف من گوش کند و به آزادی و رهایی خودش بیاندیشد و ازهیچ چیز نترسد .
فرزند «علی سپاه امیری» گفت:  ما دیگر از انتظار خسته شده ایم و امیدوارم  پدرم هم با توجه به سن و سال و فشارهای روحی که فرقه برای آنها اعمال می کند ما را از دیدار خود ناامید نکند .

علی سپاه امیری از درجه داران ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که درهمان اوایل جنگ در جبهه های جنگ در تهاجم ارتش بعثی اسیر شد و هشت سال مورد فشار وشکنجه قرار داشت تا اینکه در سال ۱۳۶۸ بعد از آتش بس وشرایط بلاتکلیفی نه جنگ ونه صلح از ۶۷ تا ۶۸ توسط صدام و رجوی مورد معامله قرار گرفت و تا کنون مدت ۳۰ سال است که در اسارت تشکیلات جهنمی رجوی به سر می برد .

وی درماجراجویی های رجوی با ارتش عراق به عنوان طعمه وکشته سازی به خط مقدم فرستاده شد و در آن درگیری ها حتی مجروح هم شد و رجوی یک مصاحبه اجباری بر خلاف میل شخصی وی از او گرفت و درسیمای نفاق پخش نمود .

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.