۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 21311
  • 21 جولای 2019 - 11:43
  • ارسال توسط :

مریم رجوی، این جنایتکار تاریخی در مضحک ترین فرمان خود هرگونه تبعیض علیه زنان را ملغی اعلام کرده است.مریم رجوی در بند پنج پیام موسوم به ۱۰ ماده ای گفته است:«مابه برابری کامل زنان و مردان در کلیه حقوق سیاسی،اجتماعی، و مشارکت برابر زنان در رهبری سیاسی معتقدیم وهرگونه تبعیض علیه زنان ملغی خواهد شد و آنان از حق انتخاب آزادانه پوشش، ازدواج، طلاق، تحصیل و اشتغال برخوردار خواهند بود»

مریم رجوی ودیگر سرکردگان این فرقه همچنین درموقعیت های مختلف جمهوری اسلامی را به خاطر عدم حضور زنان در ورزشگاه ها و محروم بودن از تماشای فوتبال مردان محکوم کرده است.

درهمین رابطه به خاطر اینکه مشخص شود تا چه میزان این پیام مریم رجوی ادعای مضحکی بیش نبوده و در محتوا هیچ گونه اعتقادی به آن ندارد خاطره ای را بیان می کنم.

من سال ۹۰ به دنبال درگیری هایی که به تحریک فرقه رجوی با ارتش عراق ایجاد شد از ناحیه پا مجروح شدم و یکسال بعد دولت عراق قرارگاه اشرف را تصرف کرد و ما را به لیبرتی که یک پایگاه مورد استفاده سربازان آمریکایی بود فرستادند.

در یکی از روزها که به دلیل درد پا در کنار زمین فوتبال که فاصله کمی با محل ورزش زنان بود نشسته و مشغول تماشای بازی دوستانم بودم یکی از مسئولین سراغ من آمد وگفت مگر نمی دانی اینجا نزدیک محل ورزش خواهران است بلندشو و برو که من به او گفتم پای مجروحم درد دارد نمی توانم الان بلند شده و حرکت کنم  در ثانی خواهران با ما فاصله دارند. خلاصه لج کردم و بلند نشدم شب همان روز مرا به یک نشست صدا زدند و کلی به من بد و بی راه گفتند که حتما منظور داشتی و می خواستی ارتزاق جیم کنی (ارتزاق جیم در فرهنگ رجوی یعنی چشم چرانی و لذت جنسی است).

من گفتم چرا تهمت می زنید، خلاصه ۳ شب به خاطر نشستن من درچندین متری محل ورزش زنان فرقه که در آن روز هیچ زنی هم ورزش نمی کرد ساعت ها سین جیم و محاکمه شدم. حال تصور کنید فرقه ای که با این دیدگاه ارتجاعی و عقب مانده در محافل خارج کشور و پارلمان های اروپایی از طرف سرکرده اش مریم رجوی  پیام ۱۰ماده ای و شعار حمایت از آزادی فعالیت ورزشی و حضور آزادانه زنان در ورزشگاه های مختلط می دهد، تناقض شکل و محتوا و دجالیت را می بینید؟ سوال اینجاست چرا این ۱۰ ماده و به خصوص ماده پنج در مناسبات خود فرقه اجرا نمی شود؟ زهی به بی شرمی و وقاحت.

نوشته: رستم البوغبیش

انتهای پیام / انجمن نجات خوزستان

۱ دیدگاه

  1. فرقه ای که در چنگال کور دلان دیو صفت در مرگ خاموش خود را به خواب زده اند انشا الله روزی برسد که گول زدن خود به بیداری و آگاهی برسید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.