تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ Wednesday, 20 October , 2021

خانواده ها همچنان نگران وضعیت فرزندان دلبند خود در فرقه رجوی هستند

  • کد خبر : 9882
  • 09 آگوست 2017 - 11:46

حصار کشی و زندان سازی جدید فرقه آدم ربای رجوی در حومه تیرانا بیش از پیش خانواده های چشم انتظار را نگران کرده و این خبر جدید باعث نگرانی و نا امید شدن خانواده ها از آزادی فرزندانشان گشته است.
فرقه رو به زوال رجوی تنها راه جلوگیری از ریزش کلی نیروهایش زندان و تهدید و حصار کشی می داند، آمد و رفت های پی در پی بیوه ی رجوی به آلبانی ، فقط جهت اجازه زندان سازی از دولت آلبانی بوده است ، چون فکر می کند تنها راه جلوگیری از ریزش و فرار اسرای دربند حصارهای بلند است.
مریم خانم باید تا حال فهمیده باشد که دیگر نه خودش ، نه حصار و زندان ، جلوی ریزش و جدایی اسرای به جان آمده نخواهد گرفت.


البته با جابجایی افراد از برهوت بعقوبه عراق و ورود به آلبانی و استشمام آزادی سرفصل جدیدی برای خروج آنان خلق کرده و زمان آن رسیده که هیچ حصاری ، جسمی ، روحی ، فکری جلودار افراد گرفتار در بند فرقه بیرحم رجوی نیست و امید خانواده ها اول خدا بعد باز شدن چشم گوش فرزندانشان به دنیای آزاد و آزاد زیستن است.
جدایی و نجات یافتن صدها تن از فرقه از بدو ورود به آلبانی تا کنون نوید بخش آزادی همه اسرا می باشد و بیوه رجوی نخواهد توانست با حصار کشی و زندان سازی جلوی ریزش افراد خشمگین را بگیرد ، افرادی که بعد از گذشت بیش از سه دهه متوجه شدند که پشت دیوارهای هیچستان ، پوچی و تباهی است و به ناکجا آباد ختم می شود.
افراد فرقه متوجه شدند که درون فرقه ضد دین و ضد بشری رجوی ، دستور خداوند و سفارش انبیا و معصومین (ع) آرزوی ازدواج و تشکیل خانواده به گور خواهند برد و بر همه افراد فرقه ثابت شده که راه آنان به بن بست منتهی می شود و سران فرقه ها باید درس عبرت از حسن صباح ( خداوند الموت ) بگیرند که افراد را در قلعه ارجان مثله می کرد و روح انسانیت و عواطف در وجود آنان را می کشت و از افراد برده و گلادیاتور می ساخت و آنان را فدایی مطلق می نامید که بعد از انجام عملیات ترور با دشنه زهرآلود خود را می کشتند ، و رجوی راه حسن صباح را ادامه و رحم زنان را خارج کرد و به جای دشنه قرص سیانور جهت خودکشی برای افراد بخت برگشته بوجود آورد و عاقبت کارشان جز تباهی و نام ننگی در تاریخ ثبت و به یادگار نخواهند گذاشت.
خوشبختانه جنایات و ظلم رجوی در حق اعضای در بند خود برکسی پوشیده نیست و دیگر نخواهد توانست جوانان ایران زمین را فریب دهد و روز از نو و روزی از نو دوباره اشرف ( زندان ) دیگری بسازد.
به کوری چشم رجوی ها دیگر هیچ جوان و نوجوان ناآگاه و خام خیالی نیست که تحت تأثیر فرقه ها قرار گیرد ، بادا که انتهای راه رجوی ها نابودی است.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز ایلام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=9882

نوشته های مشابه

20اکتبر
رجوی جنایتکار باید زجرکش شود
صدمات و خسارات واردشده توسط رجوی ملعون با هیچ مبلغی قابل جبران نیست

رجوی جنایتکار باید زجرکش شود

19اکتبر
ذره‌ای انسانیت در وجود رجوی‌ها نمانده است
به بهانه جلوگیری فرقه رجوی از دیدار پدر و مادر دردمند «حسن حیرانی» با فرزند خود در آلبانی

ذره‌ای انسانیت در وجود رجوی‌ها نمانده است