• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 July - 2024

مادر بیمار و چشم انتظار ِرضا حسن زاده در انتظار یک تماس تلفنی

  • کد خبر : 9535
  • 17 جولای 2017 - 11:15

مادر صفیه رنجبر که هم اکنون ۸۰ سال دارد در بستربیماری در انتظار فقط یک تماس تلفنی از جانب فرزند اسیرش رضا حسن زاده از اسارتگاه رجوی در آلبانی است .
رضا حسن زاده درعملیات خرابکارانه مرزی مشترک صدام و رجوی درحالیکه درلباس رزمنده دردفاع ازآب وخاک وهویت وطنش بود به اسارت رجویها درآمد والان قریب به ۳۰ سال است که ازخانه وکاشانه خود بدورودرقطع ارتباط با خانواده اش میباشد.

جعفرحسن زاده فرزند ارشد خانواده که تاکنون ازهیچ کوششی در راستای رهایی برادر نازنینش دریغ نکرده است و به دفعات در مقابل اسارتگاه مضمحل شده اشرف و لیبرتی حضور فعال یافته و اسم برادرش را بمنظور ولو یک دیدار کوتاه فریاد کرده است ؛ با حضور در دفترانجمن نجات گیلان و در دیدار صمیمانه با مسول انجمن گفت: ” مادرسالمند وچشم انتظارم بشدت مریض احوال است و دربیمارستان آریا واقع دررشت بستری است وبرغم اینکه ازهوش وهواس رفته است فقط وفقط نام ” رضا ” را زمزمه میکند ومشتاقانه تماس یا دیدار با جگرگوشه اش را لحظه شماری میکند.
آقای حسنزاده درادامه گپ وگفتگوی صمیمانه با آقای پوراحمد ضمن قدردانی اززحمات بی شائبه انجمن نجات برای دیدارخانوادگی دعوت بعمل آوردند و گفتند ” بسیارخوشحال ومفتخر خواهیم شد که قبول زحمت نموده وبا حضورخود در منزل حقیر و ملاقات با مادر پیر و چشم انتظارم ؛ موجب رضا و تسلای ما خاصه مادر رنجدیده از ظلم و جور رجوی باشید.”
مسئول انجمن ضمن آرزوی شفای عاجل برای مادر ودرآغوش کشیدن مادربا فرزند دلبندش ؛ قول مساعد دادند دراولین فرصت مشتاقانه به دیدارمادرچشم انتظارانجام وظیفه بنمایند.
امید است که رجویهای بی رحم وسنگدل آنی بخود آیند واجازه بدهند که عضواسیرآلبانی رضا حسن زاده با این شماره ۰۹۱۱۸۳۷۳۷۵۴ تماس بگیرد ومادر دردمندی را ازنگرانی وچشم انتظاری رهایی سازد.

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=9535