• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 July - 2024

خیانت و ترور تنها چیزی که در ۳۵ سال از فرقه رجوی دیده شد

  • کد خبر : 9306
  • 08 جولای 2017 - 11:38

فرقه رجوی خیمه شب بازی هر ساله خود را برگزار کرد. آنها سخنرانی فارسی خود را برای خارجی هایی که به زبانهای غیر از فارسی صحبت می کنند، انجام دادند. یکی از معجزه های فرقه رجوی این است که در یک سالن چند هزار نفره، ۱۰۰ هزار نفر جا داده اند، گذشته از این شوخی، سران فرقه رجوی همواره تلاش می کردند که با حقه های فیلم برداری، سالن برگزاری این نوع از خیمه شب بازی ها را بزرگ نشان بدهند، امسال با همه این ترفند ها و حقه های فیلم برداری، سالن نمایش آنقدر کوچک بود که نتوانستند آن را بزرگ نشان بدهند. یکی از نمایش های سالانه این خیمه شب بازی به صحنه آوردن دشمنان ایران و ایرانی بود، کسانی مانند ترکی الفیصل، اما امسال این نمایش چندان رونق سالیان پیش را نداشت.

هر بار که نمایش های خیمه شب بازی فرقه رجوی را نگاه می کنم، یک سوال برای من ایجاد می شود، اگر این نمایش ها برای ایران و ایرانی است، چرا حتی یک شخصیت سیاسی و یا فرهنگی و علمی ایرانی در آن نیست و تنها بیوه مرحوم اول مسعود رجوی، به زبان فارسی صحبت می کند؟ فقط توضیح برای این سوال است، فرقه رجوی به دلیل ۳۵ سال خیانت و کشتار و ترور، هیچ جایی میان ایرانیان ندارند به همین دلیل فرقه رجوی همواره سالن های خود را با شهروندان سایر کشور ها پر می کنند. به همین دلیل، سخنرانان فرقه رجوی نیز غیر ایرانی و اکثرا دشمنان قسم خورده مردم ایران هستند. این موضوع را خود منافقین بخصوص مریم رجوی، بهتر درک می کند. به همین دلیل هرگز تلاش نمی کنند جایی در میان ایرانیان باز بکنند و این را نیز بهتر می دانند که در ایران فردا کوچکترین جایی ندارند.

فرقه رجوی هر ساله ۳۰ خرداد را جشن می گیرند. پرسش اینجا است، به چه دلیل چنین جشنی برگزار می شود؟  آن ها می گویند که سر آغاز «مقاومت» است. مقاومت در برابر چه چیزی و یا چه کسی؟ اگر داستان را حتی از زبان خود اعضای فرقه رجوی هم بشنویم، تنها چیزی که در این میان دیده نمی شود، مقاومت کردن است. منافقین به گفته خودشان از روز ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ „مبارزه مسلحانه“ را شروع کرده و در اولین اقدام در یک بمب گذاری ۷۲ نفر غیر نظامی را کشته اند و رهبر این „مقاومت“ بلافاصله از صحنه «مقاومت»و «مبارزه» فرار کرده و به خارجه یعنی فرانسه، رحل اقامت برگزید. فرقه رجوی کار تروریستی کرده و به خارجه فرار کرده اند و در ۳۵ ساله گذشته رهبران و سران مجاهدین همواره در خارجه چه در پاریس و یا بغداد، زندگی کرده اند و گاه گاهی در ایران عملیات های تروریستی کرده اند. در کجای این داستان، مقاومت دیده می شود. تنها چیزی که از فرقه رجوی دیده می شود، خیانت و ترور بیش نیست.

یادداشت از کریم غلامی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=9306