• امروز : جمعه - ۱۱ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 1 March - 2024

“خشم مردم بندرعباس ازصحنه تکان دهنده نوزادی که دریک کارتون درخیابان رها شده است “

  • کد خبر : 824
  • 05 ژانویه 2015 - 7:01

این خبر در سایت رسمی مجاهدین با آب و تاب زیاد انعکاس داده شده است با این نگاه که حاصل حکومت و نظام ایران است

“خشم مردم بندرعباس ازصحنه تکان دهنده نوزادی که دریک کارتون درخیابان رها شده است “0.472884001383019663_parsnaz_ir
حقیقت اینست که خودم و قطعا مخاطبانم با خواندن چنین خبر ناگوار اجتماعی که از قضا تکان دهنده است بسیار متاثر می شویم چرا که انسان هستیم و سرشار از عواطف انسانی و حس نوعدوستی و به طبع آن در خود احساس مسولیت می کنیم و لاجرم دراین خصوص چنانچه امر خیری ازدستمان بربیاید مطلقا دریغ نخواهیم کرد.
از منظر دیگر بعنوان یک عضو سابق فرقه رجوی با خواندن این خبر که مجاهدین راوی و ناقل آن بودند برایم خیلی نا آشنا و درعین حال بغایت دردناک و مضحک است چرا که براساس داده ها وشناخت ربع قرن که با مجاهدین زندگی کردم و با گوشت و پوست و استخوانم لحظه مره رجوی واهدافش را تجربه کردم نه تنها اندک حسن نوعدوستی و انسانی ازاین جماعت ندیدم بلکه هرآنچه دیدم خشم و کین برآمده از قلب سیاه یک فرقه تروریستی با محوریت شخص مسعود رجوی بوده است

از منظر دیگر بعنوان یک عضو سابق فرقه رجوی با خواندن این خبر که مجاهدین راوی و ناقل آن بودند برایم خیلی نا آشنا و درعین حال بغایت دردناک و مضحک است چرا که براساس داده ها وشناخت ربع قرن که با مجاهدین زندگی کردم و با گوشت و پوست و استخوانم لحظه مره رجوی واهدافش را تجربه کردم نه تنها اندک حسن نوعدوستی و انسانی ازاین جماعت ندیدم بلکه هرآنچه دیدم خشم و کین برآمده از قلب سیاه یک فرقه تروریستی با محوریت شخص مسعود رجوی بوده است

فرض محال چنانچه مجاهدین از اخبار ناگوار تکاندهنده اجتماعی تکان می خورند و تاثیرمی پذیرند باید ازآنان سوال کرد که درقبال موضوعات بسا تکاندهنده تر مشابه زیر چه پاسخی دارند.
درجریان حملات ناجوانمردانه صهیونیسم به ملت ستمدیده فلسطین که تاکنون بالغ بر۲۰۰۰ شهید و هزاران مجروح و آواره بجا گذاشته برایتان تکاندهنده نبوده که درقبال آن سکوت مطلق شده اید!؟
حول جنایات مرگبار یک گروه تماما جانی تروریست داعش درعراق که قلب هرانسان آزاده ای را به درد آورده است چه گفته اید وچه میگویید!؟

درداخل ایران خصوصا دردهه ۱۳۶۰ وقتی درمنجلاب خیانت قرارگرفتید با توسل به قهرکورعریان تروریستی تان که بالغ بر ۱۲۰۰۰ نفر از اقشارمختلف جامعه ایرانی ( هم وطن ) را دراوج شقاوت به خاک و خون کشیدید؛ تکان دهنده نبود !؟

حشرونشر با دشمنان مردم ایران از جمله با صدام که متجاوز به خاک و نوامیس مردمان ایران زمین بود ازجمله وطن فروشی بطورعام ومشارکت دربمباران شیمیایی مواضع مدافعان مرزی ایران وانبوه انجام عملیات تروریستی و به قربانگاه فرستادن ایرانیان بطور خاص تکاندهنده نبوده و نیست !؟
به قربانگاه فرستادن عناصرخودی درماجراجویی های قدرت طلبانه شخص رجوی خصوصا در مرصاد تکاندهنده نبوده ونیست !؟

ایجاد یک تشکیلات فرقه ای و مافیایی و پاشاندن کانون خانواده (طلاق وازدواج اجباری ) تکاندهنده نبوده ونیست !؟

جدا کردن فرزندان از پدران و مادران دردهه ۱۳۷۰ و آواره کردنشان در اروپا با شرحی که برآنان رفت و در خور تحمل این نوشته نیست ؛ تکاندهنده نبوده ونیست !؟

زندانی کردن وسربه نیست کردن شماری از ناراضیان درمقطع رفع ابهام ۱۳۷۳ و اسارت بیش از۳۰۰۰ انسان هم اکنون درلیبرتی؛ زندانی که خود ساخته و پرداخته اید تکاندهنده نبوده و نیست !؟
وقتی دهها نفر از اعضای ناراضی درخواست خروج میدهند ولیکن با فشار روحی و روانی اعمال شده ازجانب تشکیلات مافیایی رجوی دست به خودکشی میزنند ؛ تکاندهنده نبوده ونیست !؟
وقتی درقرن حاضر با تکنولوژِی برتر و قرن ارتباطات اعضای گرفتار درفرقه مافیایی رجوی موبایل ندیدند , کامپیوترندارند و از تویوتر و اینترنت و فیس بوک بی اطلاع هستند وحتی با خانواده خود ارتباطی ندارند و…. دردناک وتکاندهنده نیست

وقتی خانواده های اعضای گرفتار در فرقه رجوی با تحمل بسا درد و رنج و ناملایمات سفرخود را به عراق ناامن میرسانند و از رجوی درخواست میکنند که میخواهند ولو دقایقی فرزندان اسیرشان را ببینند و ملاقات کنند نه تنها پاسخ مثبت نمی گیرند و درعوض به توسط شاید همان فرزندان اغفال شده شان افترا و تهمت بشنوند و با سنگ و چماق پذیرایی شوند ؛ تکاندهنده نیست !؟

وقتی از زبان زنان جداشده ازفرقه رجوی درسطح شورای رهبری که خود از قربانیان یک فرقه مخرب کنترل هستند شنیده می شود که رجوی حوض رهایی داشته است وبه اعضای شورای رهبری تجاوز می کرده است ؛ تکاندهنده نبوده و نیست !؟
وقتی به دستور رجوی و اقتضای انقلاب کذایی مریم خانم با عمل جراحی رحم شماری از زنان اسیراغفال شده و نگون بخت را بیرون می کشید و مقطوع النسل میکنید ؛ آی رجوی خائن و ابله این اعمال کثیف برایت تکاندهنده نبوده و نیست!؟.
وقتی خودم درهمین انجمن نجات صدها نمونه ازصحنه های دردناک و تکاندهنده ازخانواده های اعضای گرفتار را دیدم که عمده آنان بالغ بر۲۵ سال خبری از وجود ویا عدم وجود عزیز و جگرگوشه شان ندارند؛ فرزندان ۲۵ ویا ۳۰ ساله ای را دیدم که شش ماهه بودند که پدر و یا مادرشان به اسارت تو درآمدند و تو میدانی که این سالیان چگونه به آنان رفته است و این تراژدی تکاندهنده نبوده و نیست !؟
رجوی ای خائن به تمام معنا که دم از حس نوعدوستی میزنی و از اینکه درایران۸۰ میلیونی یک نوزاد در یک کارتون در بندرعباس رها شده ؛ وانمود میکنی که تکاندهنده بوده ولی تشکیلات مافیای تو در ترکیه و دبی و پاکستان نان آورخانواده هایی را  که به بهانه اشتغال بهترربودی و به عراق انتقالشان دادی وبه اسارت کشاندی ؛ تکاندهنده نبوده و نیست !؟
این روزها شماری از خانواده هایی که عزیزانشان دراسارت رجوی هستند در دفترانجمن نجات گیلان به دیدار و ملاقات حضوری آقای رضا رجب زاده عضو رها شده ازچنگال رجوی آمدند و کماکان این جلسات روشنگر ادامه دارد که البته چکیده ای ازاین ملاقات و روند تبادل نظر و اتفاقاتی که رخ داده است را توانستیم درسایت نجات اطلاع رسانی بکنیم . دراین خصوص خواستم بگویم که وقتی پای درد و دل و ظلمی که رجوی درخصوص آنان روا داشته آنقدر دردناک و تکاندهنده است که شخصا لحظه مره با آنان می گریم ومی سوزم . ولی رجوی بدان که ما جداشده ها قول شرف دادیم وتعهد انسانی داریم که با رهایی یکایک اسرای لیبرتی و بازگشتشان به وطن و کانون گرم و پرمهرخانواده قلب ودل این خانواده های محترم را شادمان بکنیم و دراین مسیرخوش آیند گامی واپس نخواهیم نهاد.
آنچه فوقا نگاشته شد هرچند بسیار مختصر و مشتی از خروار از خیانت و جنایت رجوی درحق اعضای ناراضی وخصوصا هموطنانمان بوده که برایمان بسیار تکاندهنده بوده است که شخص رجوی مسبب و بانی اصلی آن باید که روزی نه چندان دور پاسخگوی آن باشد.
پوراحمد
انجمن گیلان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=824