• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 July - 2024

رجوی برای رسیدن به پول دست به هر کاری می زند

  • کد خبر : 7830
  • 05 فوریه 2017 - 6:23

فؤاد بصری،یکی از جداشده های فرقه رجوی:

رجوی برای رسیدن به پول دست به هر کاری می زند

انشاالله با گذشت زمان و با کمک خانواده ها بتوانیم اسیران را از چنگال فرقه رجوی آزاد کنیم

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فراق، آنچه در زیر می خوانید مصاحبه فؤاد بصری با سایت ندای حقیقت می باشد که به کمک خانم مریم سنجابی انجام شده است.

فواد بصری که در گذشته یکی از اعضای اسیر در فرقه رجوی بودند که خوشبختانه بعد از تلاش های  فراوان  و همت خویش ، موفق شدند از چنگال فرقه رجوی نجات پیدا کنند و با درخواست خودش به کشور ایران برگردد. ایشان بعد از برگشت به ایران بیش از یک دهه است که وقت خود را صرف روشنگری و تلاش برای آگاهی دادن به جوانان میهن نموده است که دیگر جوانی و یا خانوادهایی این چنین اسیر فرقه های تروریستی نشوند با آرزوی موفقیت برای او و همه نجات یافتگان از چنگال فرقه ها، توجه شما را به مصاحبه اخیر ایشان  جلب می کنیم .

ضمن تشکر از شرکت شما در این مصاحبه و وقتی که گذاشتید به عنوان اولین سئوال اگر ممکنه مختصری از خودتان و فعالیت هایتان را شرح دهید ؟

 

من هم خدمت شما سلام و خسته نباشید می گویم .

من فواد بصری هستم نزدیک به بیست سال در فرقه رجوی اسیر بودم طی این بیست سال چندین بار از سران فرقه رجوی درخواست جدایی از فرقه را کردم ولی متاسفانه با برخوردهای روحی و فیزیکی مواجه شدم و جوابی که به من می دادند می گفتند هر کسی وارد تشکیلات ما شود راه خروجی برای آن وجود ندارد جنازه شما هم بیرون نمی رود و در پادگان اشرف شما را دفن می کنیم در سال هشتاد با سرنگونی صدام توانستم با نقشه از پیش تعیین شده اقدام به فرار و خودم را به نیروهای آمریکایِی معرفی و به آنها پناهنده شوم مدتی نزد آمریکاییها بودم و درخواست کردم به ایران برگردم و این اتقاق افتاد بعد از چندین سال خودم را از فرقه رجوی نجات دادم ویک زندگی آزاد دارم در حال حاضر در دفتر انجمن نجات مشغول به کار هستم هدفم  این است با کمک خانواده های درد و رنج کشیده بتوانیم مابقی اسیران را از فرقه رجوی نجات دهیم و تجارب خودمان به بیرون منتقل کنیم  تا جوانهای دیگری این چنین  در دام فرقه ها نیفتند . وتا به حال با کمک خانواده ها در رابطه با اسیران در فرقه رجوی موفق بوده ایم . و انشاالله با گذشت زمان با کمک خانواده ها بتوانیم ما بقی اسیران را از چنگال فرقه رجوی آزاد کنیم .

 

 

همانطور که اطلاع دارید فرقه رجوی پس از اخراج کامل از عراق و رفتن به آلبانی با موجی از جدایی نفرات مواجه شده است شما این موضوع را چگونه تفسیر می کنید ؟

اگر اجازه دهید گذشته و تجربه خودم در فرقه را مختصر توضیح دهم . زمانی که ارباب رجوی صدام سرنگون شد و آمریکا حاکم عراق شد به دنبال روزنه ای بودم که خودم را از فرقه رجوی خلاص کنم در آن زمان مسئله من کار و یا فاکت نویسی نبود فقط به این فکر می کردم خودم را نجات دهم و این کار را کردم اکثر اسیران که در حال حاضر در آلبانی هستند مطمئن باشید در ذهنشان برای آینده خود برنامه ریزی کردند و به تدریج خودشان را از فرقه رجوی خلاص می کنند به عینه داریم می بینیم . سران فرقه رجوی نمی توانند تشکیلات خودشان را در آلبانی حفظ کنند وقتی ظرف ترک بخورد محتوای داخل ظرف به تدریج خارج می شود . ظرف تشکیلات رجوی  که چندین سال است  محتوای آن را با زور و فشار و با هر ترفندی نگه داشته بود در حال حاضر در آستانه ویران شدن است .

*   اخیرا در خبرها خوانده ایم که گویا سران فرقه رجوی قصد دارند نفرات را به خارج شهر انتقال داده و به مانند لیبرتی با حصار و برج ، زندان دیگری برای اعضا درست کنند به نظر شما علت این کار چیست ؟

کاملا روشن است با این کار می خواهد اسیران از واقعیت های دنیای بیرون آگاه نباشند و از دنیای آزاد آنها را قطع کند و در تشکیلات منگول خودش آنها را حفظ کند . در عراق چندین سال تشکیلات خودش را با زور و فشار بر روی افراد نگه داشته بود همه  جدا شده ها می دانند با نشست های من در آوردی رجوی چه بلاهایی که بر سر ما نمی آوردند . سران فرقه رجوی در آلبانی زندان بسازند برج بسازند نمی توانند جلوی ریزش نیرو را بگیرند رجوی و سرانش نمی توانند پادگان اشرف دومی در آلبانی و یا در بیابانهای آلبانی تاسیس کنند با چه هدفی؟

برای اسیران روشن شده است سرنگونی در کار نیست رجوی و سرانش با نگه داشتن اسیران فقط می خواهند اولا از آنها سوء استفاده سیاسی بکنند  . دوما . برای بقای خودشان وقت بخرند . در عالم واقع استراتژی رجوی در باتلاق فرو رفته است .

 

 

* همانطور که مستحضر هستید پس از اخراج گروهک به کشور آلبانی سران فرقه و شخص رجوی که مورد حمایت عربستان و لابی های آمریکایی هستند دست به تحرکات جدیدی زده اند این اعمال را چگونه تفسیر می کنید ؟

مزدوری . مشکل رجوی پول است برای بدست آوردن منابع مالی خود دست به هر کاری می زند دوران صدام به عینه می دیدیم که چگونه اطلاعات مردم ایران را در اختیار صدام می گذاشت در حال حاضر تا خرخره زیر چتر عربستان و آمریکا و اسرائیل و ….. رفته مشکل رجوی مردم ایران نیست قبلا گفتیم و باز هم می گوییم  هر کسی به رجوی پول بیشتری دهد برای آن بیشتر دُم تکان می دهد . مبارزه برای آزادی مردم ایران این ها همش پوشال است برای شیره مالیدن بر سر اسیران و ماندگاری آنها در فرقه . در این رابطه رجوی و سرانش کور خواندند کسی برای آنها تره هم خورد نمی کند . شاخ رجوی و سرانش چند سال است که شکسته و بادشان خوابیده .

 

*   نظر شما راجع به آینده فرقه و حضور آنها در خارج کشور چیست ؟

فرقه رجوی در عراق که بود آینده ای نداشت در حال حاضر در خارج ( آلبانی ) بسر می برد چه آینده ای می تواند داشته باشد حضور آنها در خارج فقط مایه دردسر برای مردم آن کشور است . چند وقت پیش مقاله ای خواندم مردم آلبانی نسبت به حضور فرقه در آلبانی اعتراض داشتند و گفته بودند آمریکا فرقه (مجاهدین ) را مثل خار در کشور ما کاشت از بس که این فرقه جنایت و خیانت کرده عملکرد آن برای همگان روشن شده است  .

در آخر مصاحبه لازم دیدم به یک نکته اشاره کنم .

بایستی از رجوی و سرانش سئوال کرد چی شد مبارزه قهر آمیز در عراق این همه بحث های کشاف و من در آوردی و آن همه عربده کشی و تباه کردن عمر انسانها زیر پوش سرنگونی چند در صد از سرنگونی پیش رفت رجوی در رویا زندگی می کرد و از طرفی مفت خور بود منتظر بود از کاسه ماست . ماستی لبریز شود و شروع کند به لیسیدن ماست هیچ وقت لبریز نشد . و رجوی حسرت به دل ماند کس نخارد پشت من شعار رجوی در نشست ها بود البته این در رابطه با ما بود در رابطه با خودش منتظر بود کسان دیگری پشت آن را بخارانند این هم عاقبت مبارزه پوشال رجوی و سرانش که در نهایت به بورژوازی منتهی شد در آینده نزدیک فرقه رجوی در آلبانی جمع می شود یک سری از کادرهای از دور خارج شده برای رجوی و مریم قجر باقی می مانند و در فرانسه دور مریم قجر جمع می شوند به امید روزی که فرقه رجوی نابود شود .

با تشکر از شرکت شما در مصاحبه و وقتی که گذاشتید

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=7830