• امروز : شنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 22 June - 2024

خانواده فقط عشق ورزیدن می دانند

  • کد خبر : 7278
  • 04 ژانویه 2017 - 22:01

فرقه رجوی با نامه های جعلی گور خود را عمیق می کند

خانواده فقط عشق ورزیدن می دانند

بازتاب نوشته منسوب به فاطمه علیزاده یکی از اسیران دربند فرقه رجوی در فضای مجازی باز هم نشان داد که رجوی ملعون و روباه صفت چقدر از شنیدن نام خانواده ها وحشت دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فراق، مزدوران قلم به دست رجوی در چند روز اخیر از طرف فاطمه علیزاده نامه ای نوشته و خانواده ها را با رکیک ترین فحش ها دشمن اسیران عنوان کردند.

فرقه رجوی با جعل این گونه نامه ها از طرف اعضا فقط گور خود را عمیق می کند.
خانواده ها به خوبی می دانند که رجوی چشم ، گوش و عقل اسیران را طوری بسته که در دنیای امروزی نمی دانند با یک گوشی تلفن می توانند با همه ارتباط برقرار کنند.

بله اسیران واقعا نمی دانند در دنیای امروزی فناوری چیست ، چرا که رجوی می داند اگراسیران اندکی شعور، آگاهی ، ذره ای تفکر و ارتباط با خانواده داشته باشند دیگر همراه او نخواهند بود.

خانواده ها به خوبی می دانند نامه هایی که از طرف اسیران منتشر می شود توسط چند مزدور پیر و فرسوده به نیابت از طرف همه تنظیم می شود.

خانواده ها می گویند اسیران در بند بیدار شوید از کابوسی که رجوی شما را در آن طلسم کرده است.

بیدار شوید و به خود بیایید که دیگر جهان امروز با ساخته های ذهنی که رجوی برای شما از ۴۰ سال پیش ساخته تفاوت دارد. برادر رجوی و خواهر مریم شما چرا دولا دولا سوارشتر می شوند ولی شما ها باید مجرد و برای او برده باشید.

این چگونه رهبری است که همه چیز را برای خود حلال و برای شما حرام اعلام کرده است. ننگ بر این گونه رهبر باد.

خانواده ها همیشه با عشق و محبت منتظر عزیزان دربند خود هستند و به اسیران توصیه می کنند از خواب بیدار شوند و دنیا را با عقل و فکر خود ببینید.

ایران امروز سرزمینی پر از اشتیاق توسعه و پیشرفت است. خانواده ها تنها انتظار خود از اسیران را اندکی تفکر و تدبر با اندیشه آزاد می دانند زیرا در این اندک تفکر خواهند فهمید که خانواده بنیادی ترین و اساسی ترین پایگاه یک جامعه برای رسیدن به اهداف متعالی و الهی است.

خانواده ها امیدوارند اسیران فرقه رجوی ذره ای از عقل سلیم خود را به کار گیرند و از خواب غفلت بیدار شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=7278